مطلب فعلی :

۱۲ تا از بهترین سایت های ادیت عکس با هوش مصنوعی

رفتن به بالا

۱۲ تا از بهترین سایت های ادیت عکس با هوش مصنوعی

نوشته admin

4 ماه قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
12 تا از بهترین سایت های ادیت عکس با هوش مصنوعی

۱۲ تا از بهترین سایت های ادیت عکس با هوش مصنوعی

اگر عکس هایی دارید که به دلیل تاری، کیفیت پایین، وضوح بد تصویر و… نیاز به ادیت و ویرایش دارند، اما شما مهارت کافی برای کار با برنامه هایی ادیت عکس را ندارید میتوانید با استفاده از ابزار های آنلاین و با استفاده از هوش مصنوعی 🤖 که به صورت خودکار عکس ها را ادیت میکنند، عکس های خود را ادیت کنید. برای این کار ابزار های مختلفی وجود دارد. در این مطلب از کلاسیک وب به معرفی ۱۲ تا از بهترین سایت های ادیت عکس با هوش مصنوعی میپردازیم.

سایت هوش مصنوعی برای ادیت عکس

The 12 Best Free Online AI Photo Editors

هوش مصنوعی با پیشرفت چشمگیری که اخیرا داشته در خیلی از کار ها میتواند به ما کمک کند. یکی از کمک هایی که هوش مصنوعی به ما میتواند کند ویرایش عکس توسط هوش مصنوعی است. ابزار های مختلفی وجود دارند که میتوانید برای افزایش کیفیت عکس با هوش مصنوعی از آن ها استفاده کنید. همچنین به غیر از افزایش کیفیت میتوانید کار های متنوع دیگری انجام دهید. در ادامه به بررسی برخی از ابزار های تغییر عکس با هوش مصنوعی میپردازیم.

بازسازی عکس با هوش مصنوعی توسط Autoenhance.ai

اگر نمیخواهید به صورت دستی عکس های خود را تغییر دهید میتوانید از ابزار Autoenhance.ai کمک بگیرید. این ابزار کمک بسیاری در ادیت عکس های شما میکند. یکی از قابلیت های Autoenhance.ai امکان تعویض آسمان عکس است. همانطور که در عکس پایین میبینید میتوانید آسمان را در عکس خود تغییر دهید. همچنین اصلاح رنگ نیز انجام میدهد و میتوانید عکس خود را روشن تر کنید. این ابزار یک API نیز دارد. شما میتوانید این API را به برنامه ها متصل کنید و از Autoenhance.ai در برنامه های خود استفاده کنید.

سایت هوش مصنوعی عکس

Autoenhance.ai رابط کاربری ساده ای دارد و به راحتی میتوانید با آن عکس های خود را ادیت کنید. برای ادیت عکس در این سایت ابتدا Autoenhance.ai را باز کنید. عکس مورد نظر خود را آپلود کنید. سپس Autoenhance.ai به صورت خودکار عکس شما را تغییر میدهد. بعد از اتمام ادیت عکس میتوانید آن را دانلود کنید و در دستگاه خود با کیفیت بالا ذخیره کنید. یکی دیگر از مزیت های Autoenhance.ai سرعت این ابزار است. این سایت با سرعت بالایی میتواند عکس های شما را تغییر دهد.

درست کردن عکس با هوش مصنوعی Hotpot Tools

Hotpot Tools یکی از سایت های محبوب و معروف برای ادیت عکس با استفاده از هوش مصنوعی است. شما میتوانید این ابزار را به سایت خود متصل کنید. با این کار میتوانید از ابزار های مختلف آن استفاده کنید. این ابزار کار های مختلفی میتواند برای شما انجام دهد. به عنوان مثال هوش مصنوعی این سایت میتواند عکس های شما را رنگ کند. سایر ویژگی های این سایت ابزار های مختلفی مانند بازیابی عکس توسط هوش مصنوعی، افزایش گرافیک عکس ها، شخصی سازی اثر های هنری و… هستند. به غیر از موارد گفته شده اگر نیاز دارید پس زمینه عکس خود را حذف کنید میتوانید از Hotpot Tools کمک بگیرید. گاهی در برخی از عکس ها اشیایی وجود دارد که وجودشان مزاحم است. شما میتوانید از Hotpot Tools برای حذف این اشیاها در عکس خود استفاده کنید.

روتوش عکس با هوش مصنوعی

اگر میخواهید عکس های خود را با Hotpot Tools ادیت کنید باید عکس خود را آپلود کنید و نوع ادیت آن را انتخاب کنید. همچنین میتوانید اندازه عکس را انتخاب کنید. سپس عکس ادیت میشود. بعد از اتمام ادیت عکس میتوانید آن را دانلود کنید و در دستگاه خود ذخیره کنید.

LunaPic ابزار تبدیل عکس با هوش مصنوعی

LunaPic ابزار ساده ای است که میتوانید برای ادیت عکس های خود توسط هوش مصنوعی استفاده کنید. LunaPic جلوه های هنری متعددی دارد که میتوانید از آن ها برای عکس های خود استفاده کنید. برای استفاده از این ابزار ابتدا باید یکی از عکس های خود را آپلود کنید. سپس از جلوه های هنری مختلفی که دارد یکی از جلوه ها را انتخاب کنید تا عکس شما را بر اساس آن تغییر دهد. سپس میتوانید در صورتی که نور عکس را دوست نداشتید سطح نور را تغییر دهید.

تبدیل عکس با هوش مصنوعی

همچنین LunaPic ابزار های خیلی ساده تری که ممکن است نیاز داشته باشید مانند برش تصویر، چرخاندن آن ها، حذف و یا جایگزینی پس زمینه و… که میتوانید از آن ها در عکس خود استفاده کنید.

Pixlr سایت طراحی عکس با هوش مصنوعی

Pixlr ابزاری است که تمام انتظاری که شما از یک ابزار ادیت عکس سطح بالا دارید را ارائه میکند. این ویژگی ها شامل حذف پس زمینه عکس، افزودن فیلتر ها و جلوه ها، انیمیشن ها، ساخت کلاژ تصویر و… میشوند. در صورتی که عکس های خود را در پلتفرم های ابری ذخیره کرده باشید میتوانید به صورت مستقیم در این سایت آپلود کنید تا عکس های شما ادیت شوند. بعد از آپلود عکس ادیت هایی که میخواهید را میتوانید مشخص کنید و بعد عکس ادیت شده خود را دانلود کنید.

تبدیل عکس با هوش مصنوعی

ادیت و تبدیل عکس با هوش مصنوعی با Fotor

Fotor ابزار ویرایشگری است که به شما این امکان را میدهد تا ویرایش های مختلفی در عکس خود انجام دهید. شما از این ابزار برای حذف پس زمینه خود میتوانید استفاده کنید. Fotor همچنین ابزار برش تصویر و تغییر سایز را دارد. اگر عکسی از خود انداخته اید که تصویر شما چروک دارد میتوانید از Fotor استفاده کنید تا چروک های صورت شما از بین بروید. به غیر از چروک میتوانید برای لک های تصویر خود نیز از Fotor استفاده کنید.

تصویر سازی هوش مصنوعی

همچنین Fotor در گوشی های هوشمند نیز قابل استفاده است. بنابر این اگر میخواهید از ویرایشگر عکسی استفاده کنید که در اندروید و iOS نصب شود میتوانید از Fotor کمک بگیرید. یکی دیگر از مزیت های Fotor آموزش های این سایت است. در صورتی که در ادیت عکس مبتی هستید میتوانید از آموزش های Fotor استفاده کنید تا عکس های خود را بهتر ادیت کنید.

Google Photos ابزار پر کاربرد برای ادیت عکس

Google Photos یک ابزار برای ذخیره سازی عکس های شما در فضای ابری است. همچنین ممکن است شما برای اشتراک گذاری عکس های خود از Google Photos استفاده کنید. به غیر از این Google Photos ابزاری در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید برای ادیت عکس خود توسط هوش مصنوعی از آن ها استفاده کنید. در صورتی که شما مبتدی هستید Google Photos به شما کمک میکند. به عنوان مثال خود سایت تنها با یک کلیک، نور عکس های شما را اصلاح میکند. به همین صورت میتوانید ادیت های دیگری روی عکس خود انجام دهید.

تغییر عکس با هوش مصنوعی

به غیر از این ادیت های ابتدایی Google Photos یکسری جلوه های ویژه ای دارد که میتوانید برای بهتر شدن تصاویر و عکس های خود از این جلوه ها استفاده کنید. Google Photos رابط کاربری ساده ای دارد که میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

روتوش عکس با هوش مصنوعی با استفاده از iPiccy

iPiccy یک ابزار عالی برای ادیت عکس توسط هوش مصنوعی است. همچنین جزو ابزار هایی است که میتوانید از آن در گوشی هوشمند خود استفاده کنید. بنابر این در هر لحظه ای این ابزار در دسترس شماست و به راحتی با سرعت بالا میتوانید عکس های خود را تغییر دهید. این ابزار دارای ۱۰۰ افکت خوب است که میتوانید با توجه به سلیقه خود یکی از آن ها  رادر عکس خود استفاده کنید. همچنین این ابزار ویژگی هایی که یک گرافیست مبتدی نیاز دارد را دارا است و میتوانید از این ویژگی ها نیز استفاده کنید.

سایت هوش مصنوعی برای ادیت عکس

شما در سایت iPiccy میتوانید یک  اکانت بسازید. این اکانت فضای ابری دارد و شما میتوانید عکس های خود را در فضای ابری ذخیره سازی کنید. با توجه به رایگان بودن این ابزار ویژگی های عالی مانند تصحیح نور دهی، حذف اشیا، حذف سایه های اضافی، در اختیار شما قرار میدهد.

YouCam Enhance سایت هوش مصنوعی عکس

یکی دیگر از ابزار هایی که شما میتوانید برای بازسازی عکس استفاده کنید، سایت YouCam Enhance است. این ابزار یک برنامه اختصاصی برای کاربران iOS دارد. اگر شما از گوشی اندرویدی استفاده میکنید باید از نسخه وب این برنامه استفاده کنید. زمانی که شما عکسی در این سایت آپلود میکنید، YouCam Enhance یک واتر مارک در پایین عکس شما به صورت خودکار میگذارد. همچنین بعد از ویرایش عکس یک نوار در پایین عکس قرار میگیرد. شما میتوانید با کشیدن نوار پایین تصویر، تفاوت بین عکس تغییر یافته و عکس اصلی خود را مشاهده کنید.

بهترین هوش مصنوعی برای ادیت عکس

این ابزار کنترل خاصی برای تغییر عکس به شما ارائه نمیدهد، بلکه خود YouCam Enhance عکس را برای شما ادیت میکند. YouCam Enhance برای افزایش روشنایی و بهتر کردن وضوح تصویر نیز برای شما میتواند مفید باشد.

تصویر سازی هوش مصنوعی با BeFunky

BeFunky ابزاری محبوب است که برای ادیت عکس با استفاده از هوش مصنوعی کاربرد دارد. اگر نیاز به یک ابزار ساده برای ادیت عکس های خود دارید BeFunky میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد. BeFunky جلوه های مختلفی دارد که میتوانید از این جلوه ها بر روی عکس های خود استفاده کنید. نسخه رایگان این ابزار برای شما بیش از ۱۰۰ افکت دارد که میتوانید از آن ها استفاده کنید. به غیر از افکت ها شما میتوانید از BeFunky برای برش تصویر، تغییر اندازه عکس ها، تنظیم نور دهی، بهبود خودکار تصاویر و… استفاده کنید.

سایت طراحی عکس با هوش مصنوعی

این ابزار برای گوشی های iOS و اندروید برنامه دارد. به غیر از برنامه این ابزار دارای نسخه وب است که میتوانید به صورت آنلاین از آن استفاده کنید. یکی دیگر از مزیت های BeFunky این است که شما برای استفاده از نسخه رایگان آن نیازی به ساخت اکانت ندارید و بدون ساخت اکانت نیز میتوانید از آن استفاده کنید.

AVCLabs بهترین هوش مصنوعی برای ادیت عکس

AVCLabs یک ویرایشگر عکس با قدرت است که میتواند عکس های شما را به عکس های جذاب تبدیل کند. شما به راحتی میتوانید با استفاده از AVCLabs عکس های خود را به راحتی تغییر دهید. برای استفاده از AVCLabs میتوانید ابتدا عکس خود را آپلود کنید و بعد ابزار ویرایش خود را انتخاب کنید. این ابزار هشت مدل هوش مصنوعی مختلف دارد که برای شما کار های مختلفی انجام میدهد. به عنوان مثال یک هوش مصنوعی پس زمینه عکس را حذف میکند. یکی دیگر از مدل های هوش مصنوعی کیفیت عکس را بهتر میکند.

تبدیل عکس با هوش مصنوعی

با توجه به نوع نیاز خود میتوانید یکی از مدل های هوش مصنوعی را انتخاب کنید و عکس خود را ویرایش کنید. AVCLabs رابط کاربری بسیار ساده ای دارد، به صورتی که تنها در چند دقیقه میتوانید عکس های خوبی درست کند. بنابر این برای استفاده از AVCLabs هیچ مهارتی لازم ندارید.

HitPaw سایت هوش مصنوعی برای ویرایش تصویر

درصورتی که عکس های تار دارید و میخواهید کیفیت آن ها را درست کنید میتوانید از ابزار HitPaw استفاده کنید. سایت HitPaw با استفاده از هوش مصنوعی که دارد میتواند عکس های تار شما را اصلاح کند و وضوح آن ها را بهتر کند. همچنین این ابازر میتواند عکس های شما را بدون آن که کیفیت عکس کم شود، بزرگتر کند. شما از این ابزار در مک و ویندوز میتوانید استفاده کنید. یکی دیگر از مزیت های HitPaw بالا بردن کیفیت عکس است. شما تنها با یک کلیک میتوانید کیفیت عکس ها را بالا ببرد.

درست کردن عکس با هوش مصنوعی

اگر عکس های سفید سیاه نیز دارید میتوانید عکس های خود را به سایت HitPaw بدهید تا با استفاده از هوش مصنوعی خود عکس های سفید و سیاه شما را رنگی کند. HitPaw پیچیدگی خاصی ندارد و به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید.

ICONS8 سایت هوش مصنوعی ادیت عکس

ICONS8 یکی دیگر از ابزار هایی است که شما میتوانید برای ادیت عکس های خود از آن استفاده کنید. این سایت مدل های مختلف هوش مصنوعی دارد که میتوانید از آن ها استفاده کنید. برای دیدن مدل های مختلف هوش مصنوعی از طریق تب بالا روی AI کلیک کنید سپس در منو باز شده هوش مصنوعی مورد نظر را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای حذف پس زمینه، Background Remover را انتخاب کنید. سپس کافیست عکس را با دراگ اند دراپ بکشید و روی صفحه رها کنید تا به صورت خودکار ادیت عکس آغاز شود.

افزایش کیفیت عکس با هوش مصنوعی

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز به معرفی چند سایت هوش مصنوعی برای ادیت عکس ها و بهتر کردن کیفیت عکس ها پرداختیم. آیا شما توانستید از ابزار های بالا برای بهتر کردن عکس های خود استفاده کنید؟ شما میتوانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه بازسازی عکس با هوش مصنوعی در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب