مطلب فعلی :

۱۲ روش تماس رایگان از طریق اینترنت، کد طرح مکالمه رایگان همراه اول، ایرانسل و..

رفتن به بالا

۱۲ روش تماس رایگان از طریق اینترنت، کد طرح مکالمه رایگان همراه اول، ایرانسل و..

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
12 روش تماس رایگان از طریق اینترنت و کد طرح مکالمه همراه اول، ایرانسل اعتباری و دائمی

۱۲ روش تماس رایگان از طریق اینترنت، کد طرح مکالمه رایگان همراه اول، ایرانسل و..

امروز در کلاسیک وب قصد داریم روش های مختلف برقراری تماس رایگان را آموزش دهیم. شما می توانید از طریق اینترنت و با استفاده از پروتکل VoIP با دوستانتان که در برنامه های مختلف مثل وایبر، واتساپ، اسکایپ و غیره هستند تماس بگیرید. چون این برقرای تماس از طریق اینترنت است شما دیگر هزینه ای برای مکالمه خود خرج نمی کنید. همچنین شما می توانید از کدها و طرح های ایرانسل و همراه اول برای مکاله رایگان استفاده و در هزینه مکالمات خود صرفه جویی کنید.

آموزش تماس رایگان به تمام خطوط اعتباری، دائمی، ثابت و برقراری تماس اینترنتی

How to Get Free Call with Internet And Hamrahe Aval and Irancell

VoIP که مخفف Voice Over Internet Protocol به معنای صدا روی پروتکل اینترنت است که از آن برای انتقال صدا استفاده می شود. برنامه های زیادی وجود دارند که با استفاده از این پروتکل به شما اجازه تماس رایگان را می دهند. همانطور که از اسم این پروتکل پیداست شما برای برقراری تماس به اینترنت نیاز خواهید داشت. اما این پروتکل به شما کمک می کند که تا حدودی در هزینه های مکالمه خود صرفه جویی کنید. در ادامه پست امروز کلاسیک وب ابتدا ما برنامه هایی که از VoIP پشتیبانی می کنند و به شما امکان برقراری تماس رایگان را می دهند را معرفی می کنیم سپس در ادامه کد و طرح تماس رایگان همراه اول و ایرانسل را به شما معرفی خواهیم کرد.

در صورتی که امکان تماس صوتی بر روی اپ معرفی شده دارای مشکلات ارتباط است پیشنهاد میکنیم از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کنید.

آموزش روش های مختلف ایجاد تماس رایگان در واتساپ، وایبر، اسکایپ و...

نحوه تماس رایگان آنلاین با مسنجر فیس بوک

شما می توانید از برنامه مسنجر فیس بوک برای تماس رایگان استفاده کنید. برای برقرای یک تماس آنلاین ابتدا یک مخاطب را انتخاب کنید و روی دکمه i کلیک کنید و Make Free call را فشار دهید. حالا تماس شما از طریق اینترنت برقرار می شود. توجه داشته باشید که اگر از وب سایت فیس بوک استفاده می کنید باید مطمئن شوید که یک میکروفون نصب شده دارید. علاوه براین شما از طریق وب کم می توانید تماس ویدیویی داشته باشید.

تماس رایگان آنلاین

روش تماس رایگان از طریق اینترنت با اسکایپ

برنامه اسکایپ یک نرم افزار محبوب ویدیویی است که شما می توانید آن را در کامپیوتر، دستگاه های تلفن همراه نصب کنید. برنامه رایگان اسکایپ را دانلود کنید و برای خودتان یک پروفایل بسازید. برنامه اسکایپ را باز کنید و روی آیکن Contact کلیک کنید تا مخاطبین اسکایپ به شما نمایش داده شود. روی نام یکی از مخاطبان خود کلیک کنید و دکمه Skype Call را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر با سایر کاربران اسکایپ تماس بگیرید این تماس برای شما رایگان خواهد بود و اگر با شماره های دیگر تماس بگیرید برای هر دقیقه باید هزینه بدهید.

تماس رایگان آنلاین

بهترین برنامه تماس رایگان اندروید Hangouts

شما می توانید یک اکانت گوگل بسازید و وارد حساب کاربری خود شوید سپس برنامه Hangouts را باز کنید. برای یک تماس رایگان روی + در دایره سبز گوشه پایین سمت راست صفحه خود تپ کنید. روی New Conversation کلیک کنید و مخاطب خود را انتخاب کنید.  با انتخاب مخاطب و تپ کردن روی Previous Conversations تماس گیرندگان قبلی خود را فراخوانی کنید. شما می توانید تماس های ویدیویی و صوتی خود را با برنامه Hangouts گوگل انجام دهید. توجه داشته باشید که شما با کاربرانی که عضو Hangouts نیستند نمی توانید تماس بگیرید.

تماس رایگان آنلاین

نحوه تماس رایگان با خارج از کشور با برنامه واتساپ

نرم افزار واتساپ یک برنامه محبوب است که می توانید از آن برای ارسال پیام ها و برقراری تماس استفاده کنید. برنامه را باز کنید و مخاطب خود را با نام یا شماره جستجو کنید بعد آیکن Phone را انتخاب کنید. حالا تماس شما در واتساپ شروع می شود. تماس شما از طریق وای فای است بنابراین شما می توانید تماس های داخلی و خارجی داشته باشید.

تماس رایگان با خارج از کشور

به شما پیشنهاد می کنیم پست بهترین نرم افزار های تماس تصویری موبایل و کامپیوتر را مطالعه بفرمایید.

روش برقراری تماس اینترنتی از طریق برنامه Face Time

در تمام دستگاه های آیفون برنامه ای به نام FaceTime وجود دارد که از قبل نصب شده است. این برنامه به شما اجازه می دهد تا با کاربران دیگر آیفون تماس یا پیغام ویدیویی داشته باشید. برنامه را باز کنید و روی علامت + در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و کسانی که می خواهید با آنها تماس بگیرید را انتخاب کنید. برای شروع تماس روی آیکن تلفن آبی کلیک کنید.

برقراری تماس اینترنتی

معرفی Hangouts به عنوان نرم افزار مکالمه رایگان

برنامه Google Duo یک جایگزین مناسب برای برنامه Google Hangouts است. برنامه Google Duo را دانلود کنید و شماره تلفن خود را وارد کنید. در صفحه اصلی روی دکمه Video Call تپ کنید و یکی از مخاطبین خود را انتخاب کنید. شما می توانید با هر کسی که Google Duo را نصب کرده است تماس بگیرید. روش شماره تلفن کلیک کنید و تماس خود را برقرار کنید. Google Duo بر خلاف Hangouts با حساب کاربری کار نمی کند و از شماره تلفن استفاده می کند.

نرم افزار مکالمه رایگان

برای استفاده از تماس رایگان تلگرام پیشنهاد می کنیم پست آموزش کامل استفاده از قابلیت تماس صوتی تلگرام و نحوه تنظیمات آن را مطالعه بفرمایید.

نحوه ایجاد تماس رایگان با برنامه وایبر

یکی دیگر از برنامه های دیگری که برای تماس رایگان می توانید استفاده کنید برنامه وایبر است. وقتی که برنامه وایبر را دانلود و نصب کردید آن را باز کنید. برای ایجاد یک اکانت به کشور و شماره تلفن نیاز دارید. برای برقراری تماس روی مخاطب مورد نظر خود تپ کنید و Free Call را انتخاب کنید. شما موفق شدید با کاربر وایبر دیگر تماس بگیرید.

ایجاد تماس رایگان با برنامه

Rebtel نرم افزار تماس رایگان بین المللی

اگر قصد دارید تماس های بین المللی رایگان داشته باشید از برنامه Rebtel استفاده کنید. برنامه Rebtel را دانلود کنید و یک اکانت ایجاد کنید و تماس های بین المللی خود را برقرار کنید. علاوه بر شما، کاربر مقابل شما هم باید برنامه Rebtel را نصب داشته باشد در غیر این صورت برای شما هزینه تماس در نظر گرفته می شود.

ایجاد تماس رایگان با برنامه

مکالمه رایگان سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول و تلفن ثابت

اگر شما سیم کارت دائمی همراه اول داشته باشید و قبض خود رابه موقع (۵ ام ماه) و به صورت غیر حضوری پرداخت کنید همراه اول به شما ۱ روز مکالمه رایگان هدیه خواهد داد. این طرح درون شبکه ای می باشد و اگر شما با کاربرانی که از سایر اپراتورها استفاده می کنند تماس بگیرید این هدیه برای شما محاسبه نخواهد شد. همچنین در روز تولد شما این اپراتور نیز ۱ روز مکالمه رایگان را به شما هدیه خواهد داد!  و جهت فعال سازی مکالمه رایگان خود شما باید کد ستاره ۱۰ ستاره ۱۱۵۱ مربع را شماره گیری فرمایید. شما تا پایان ۳۰ ام ماه فرصت فعال سازی مکالمه رایگان را دارید. بعد از فعال سازی شما تنها ۲۴ ساعت فرصت برقراری تماس دارید.

علاوه بر این طرح، شما می توانید از طرح های مکالمه همراه با قیمت مناسب استفاده کنید. با استفاده از این طرح ها شما می توانید در هزینه مکالمه خود صرفه جویی کنید. مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با شماره گیری ستاره ۱۰۰۰ ستاره ۱ مربع طرح مکالمه همراه خود را فعال کنید. این بسته قابل رزرو شدن نیست.

مکالمه رایگان سیم کارت های دائمی همراه اول

روش فعال کردن کد و طرح تماس رایگان همراه اول

یکی از طرح های دیگر همراه اول بسته مکالمه خانواده است که به صورت ۵۰۰ و ۱۰۰۰ دقیقه ای ارائه می شود. شما می توانید بسته های ۵۰۰ و ۱۰۰۰ دقیقه ای بخرید و آن را با حداکثر ۲ مشترک دائمی دیگر تقسیم کنید. بعد از تقسیم و هدیه بسته مکالمات شما با این افراد و بلعکس تا ۱ ماه رایگان خواهد بود و حجم بسته برای مکالمه این افراد مصرف می شود و چنانچه بسته خریداری شده قبل از ۳۰ روز تمام شود تا پایان ۳۰ امکان مکالمه رایگان نامحدود وجود خواهد داشت. شما می توانید از طریق شماره گیری ستاره ۱۰ ستاره ۳۳۴ مربع برای اشتراک گذاری بسته خریداری شده خود اقدام کنید.

کد و طرح تماس رایگان همراه اول

برای انتقال شارژ شما می توانید از پست ۵ روش انتقال شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل دائمی و اعتباری کمک بگیرید.

نحوه فعال کردن کد مکالمه رایگان مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل

اما اگر شما سیم کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل دارید می توانید با شماره گیری ستاره ۴۴۴۴ ستاره ۱ مربع یک بسته مکالمه خریداری کنید و تا قبل از انقضای بسته هر روز از یک ساعت مکالمه رایگان بهره مند شوید. برای خرید این بسته حتما لازم نیست که سیم کارت شما اعتبار داشته باشد چون به غیر از این روش شما می توانید از کارت های بانکی خود که رمز اینترنتی یا رمز دوم دارد استفاده کنید.

علاوه بر این روش ایرانسل طرح دیگری به نام “با من تماس بگیرید” دارد که در صورتی که اعتبار مکالمه شما تمام شده باشد یا خط تلفن تان قطع باشد می توانید یک پیامک رایگان به فرد مورد نظرتان ارسال کنید و از او بخواهید که با شما تماس بگیرد.

 کد مکالمه رایگان مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل

روش دریافت مکالمه رایگان از طریق ایرانسل من

و اما اینکه ما قبلا در پست آموزش روش های دریافت اینترنت نامحدود رایگان همراه اول و ایرانسل، ما به شما یاد دادیم که با استفاده از اپلیکیشن همراه من و خرید شارژ می توانید علاوه بر دریافت اینترنت و اس ام اس رایگان مکالمه رایگان هم دریافت کنید. علاوه بر این شما با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من می توانید با تکان دادن گوشی همراه خود مکالمه رایگان دریافت کنید. برای دریافت مکالمه رایگان برنامه ایرانسل من را باز کنید و روی قسمت جایزه تپ کنید.

دریافت مکالمه رایگان از طریق ایرانسل من

در اینجا جایزه شما به شانس شما بستگی دارد. امکان دارد شما یکبار اینترنت رایگان، یک بار تماس رایگان ایرانسل ، یک بار هم هیچی جایزه نگیرید!

مکالمه رایگان ایرانسل من

در آخر پیشنهاد می کنیم پست آموزش کامل ساخت و حذف اکانت ایمو (IMO) در اندروید و آیفون را مطالعه بفرمایید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز در کلاسیک وب ما به شما نحوه برقراری تماس رایگان اینترنتی و بدون اینترنت را آموزش دادیم. در ابتدای آموزش امروز ما سایت تماس رایگان و سپس برنامه های تماس رایگان به تمام خطوط را آموزش دادیم و در ادامه کد تماس رایگان ایرانسل و همراه اول برای سیم کارت های دائمی و اعتباری را معرفی کردیم. امیدواریم مطلب امروز برای شما کاربردی بوده باشد. چنانچه نظر یا پیشنهادی دارید می توانید آنها را از طریق بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب