مطلب فعلی :

۱۴ روش ساخت محافظ و جای هندزفری در خانه

رفتن به بالا

۱۴ روش ساخت محافظ و جای هندزفری در خانه

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

گوناگون

مجله اینترنتی دانستنی ها
آموزش 15 روش ساخت جا هندزفری و هدفون در خانه

۱۴ روش ساخت محافظ و جای هندزفری در خانه

هندزفری ها یکی از پرکاربرد ترین ابزار ها برای گوش دادن به موسیقی و.. می باشند. یکی از مشکلاتی که دارندگان هندزفری با آن رو به رو هستند، نگهداری این وسیله در محل کار و منزل یا حمل نقل آن می باشد. زیرا هندزفری ممکن است آسیب دیده و یا سیم های آن در هم گره بخورد. امروز در کلاسیک وب ایده هایی برای ساخت جای هندزفری و هدفون در خانه را به شما معرفی می کنیم.

چگونه در خانه جای هندزفری بسازیم؟

How to Make Handsfree and Earphone Holders

ساخت یک جا هندزفری کار مشکل یا پیچیده ای نیست. شما می توانید با ابزار هایی ساده این وسیله را بسازید. با قرار دادن هندزفری خود در جا هندزفری، مشکلات گره خوردن سیم، آسیب های فیزیکی و.. به میزان کمتری کاهش خواهد یافت. در ادامه ما ایده هایی را به شما معرفی می کنیم تا به کمک آن بتوانید نگهدارنده هندزفری مورد علاقه خود را بسازید.

تبدیل ظرف قرص نعنایی به جا هندزفری

راحت ترین راه ممکن برای ساخت جا هندزفری، استفاده از ظروف پلاستیکی کوچکی است که برای آدامس یا قرص های نعنا و.. استفاده می شوند. این ظروف کوچک و مقاوم هستند و به راحتی در جیب و.. قرار می گیرند. همینطور می توانید یک حلقه به آن متصل کرده تا آن را آویزان کنید. پس از مصرف محتویات، ظرف را شسته و خشک کنید و هندزفری خود را در آن قرار دهید.

تبدیل ظرف قرص نعنایی به جا هندزفری

همچنین اگر قصد ساخت نگهدارنده و استند هدفون را هم دارید، پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش ۳ روش ساخت نگهدارنده و استند هدفون را مطالعه نمایید.

استفاده از ظروف اسباب بازی شانسی برای ساخت جا برای هندزفری

استفاده از ظروف اسباب بازی های شانسی یا تخم مرغ های سوپرایز را فراموش نکنید. به راحتی بعد از خرید این تخم مرغ شانسی، جایزه های آن را برداشته و به جای آن هندزفری خود را قرار دهید. ویدیوی زیر نحوه ساخت محافظ هندزفری با این روش را نمایش می دهد.

تبدیل لیوان یکبار مصرف قهوه به جا هنذفری

در صورتی که از طرفداران قهوه یا چای در محل کار و بیرون از خانه هستید، می توانید پس از شستشوی لیوان یکبار مصرف آن را تبدیل به یک جا هنذفری کنید. با کمک کمی خلاقیت می توانید آن را بهبود هم ببخشید و کاربردی تر کنید.

ساخت جا هندزفری با چرم

اگر به دنبال یک کیف مخصوص هندزفری شیک هستید، می توانید از این مورد استفاده کنید. به راحتی یک قطعه چرم را دایره ای برش دهید. آن را از وسط تا کرده و در لبه آن دکمه یا گیره قرار دهید. البته می توانید جا هندزفری چرمی را به تولید کنندگان و دوزندگان آن هم سفارش دهید.

ساخت جا هندزفری با چرم

استفاده از Hama beads برای ساخت جا هدفونی

با استفاده از مهرهای بازی Hama beads می توانید اشکال مختلفی از جمله مدل جا هندزفری بسازید. شما می توانید با خلاقیت خود یک شکل مانند تصویر زیر را ساخته و با استفاده از چسب، آن را ثابت کنید.

استفاده از Hama beads برای ساخت جا هدفونی

ساخت نگهدارنده هندزفری کیسه ای

یکی از مدل های محبوب جا هندزفری که قابلیت های زیادی دارد، مدل کیسه ای می باشد. شما می توانید این طرح را با پارچه های مقاوم و یا چرم انجام دهید. به راحتی هندزفری خود را در ان قرار داده و با خود حمل کنید. قرار دادن سایر لوازم ریز در این کیسه از کاربرد های دیگر آن می باشد.

ساخت نگهدارنده هندزفری کیسه ای

همینطور در صورتی که از مانیتور هم استفاده می کنید، مطالعه مطلب آموزش ۳ روش ساخت استند و پایه نگهدارنده مانیتور برای شما کاربردی خواهد بود.

جا هندزفری با استفاده از درب بطری

احتمالا شما هم بطری های پلاستیکی را دور می اندازید اما با استفاده از درب آن ها می توانید وسایل مختلفی مانند جا هندزفری بسازید. اگر به این کار علاقه دارید، ویدیو زیر را تماشا کنید تا با روش ساخت آشنا شوید.

ساخت جا هندزفری عروسکی

مهم نیست که چند ساله شویم، برخی از شخصیت های کارتونی برای ما همیشه محبوب خواهند بود. برای آشنایی با روش ساخت جا هندزفری فانتزی دخترانه و..، ویدیو زیر را تماشا کنید.

تبدیل جای آدامس پلاستیکی به جا هندزفری

اشیا بسته بندی پلاستیکی مانند جای آدامس را می توان به راحتی به جا هندزفری تبدیل کرد. برای این کار فقط کافیست که با سلیقه خود اقدام به تزیین بسته کنید و به راحتی هندزفری را داخل آن قرار دهید.

تبدیل جای آدامس پلاستیکی به جا هندزفری

ساخت جا هندزفری با گیره لباس

حتی با کمک گیره لباس هم می توان جا هندزفری ساخت! برای این کار فقط کافیست دو عدد گیره لباس را به صورت برعکس روی هم بچسبانید. سپس می توانید به راحتی سیم هندزفری را به دور آن بپیچید.

ساخت جا هندزفری با گیره لباس

دوخت جا هندزفری با پارچه و دکمه

با کمی استفاده از مهارت خیاطی، می توانید به راحتی یک جا هندزفری پارچه ای بسازید که به وسیله یک دکمه بسته می شود. این نگهدارنده هندزفری سبک است و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

دوخت جا هندزفری با پارچه و دکمه

ساخت جا هندزفری ثابت با گیره کاغذ

اگر شما هندزفری خود را حمل نمی کنید و فقط آن را در کنار میز قرار می دهید، می توانید به راحتی از یک گیره کاغذ استفاده کنید. این گیره را به لبه میز وصل کرده و سیم هندزفری را به دور آن بپیچید.

ساخت جا هندزفری ثابت با گیره کاغذ

الگو جا هندزفری نمدی برای ساخت جا هندزفری

با استفاده از نمد می توان هر چیزی را درست کرد. از جمله یک نگهدارنده هندزفری! برای ساخت جا هندزفری با نمد با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانید ابزاری مانند تصویر زیر بسازی و یا حتی آن را به شکل کیف و.. طراحی کنید.

الگو جا هندزفری نمدی برای ساخت جا هندزفری

در پایان اگر به جز هندزفری، نیاز به یک نگهدارنده موبایل هم دارید، مطالعه مطلب ۱۱ روش ساخت پایه نگهدارنده موبایل برای ماشین ، دوچرخه ، روی میز و.. را فراموش نکنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز ایده ها و روش هایی را برای ساخت جا هندزفری به شما معرفی کردیم. شما می توانید به راحتی از وسیله های مختلف برای ساخت آن استفاده کنید. از نظر شما کدام مورد کاربردی تر است؟ می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در زمینه ایده و ساخت جای هندزفری در خانه را در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • گوناگون

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب