مطلب فعلی :

۱۵ تا از بهترین برنامه های تخصصی پزشکی فارسی و انگلیسی اندروید

رفتن به بالا

۱۵ تا از بهترین برنامه های تخصصی پزشکی فارسی و انگلیسی اندروید

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
بهترین برنامه های تخصصی پزشکی فارسی و انگلیسی اندروید

۱۵ تا از بهترین برنامه های تخصصی پزشکی فارسی و انگلیسی اندروید

استفاده از برنامه های مختلف، امروزه راه بهره گیری از خدمات مختلف است که پزشکی نیز از این موضوع مستثنا نیست. اگر شما مشکوک به عوارض ناشی از بیماری هستید، می توانید با کمک این برنامه ها قبل از مراجعه به پزشک از شرایط خود آگاه تر شوید. امروز در کلاسیک وب بهترین برنامه های تخصصی پزشکی فارسی و انگلیسی اندروید که اغلب رایگان هستند را به شما معرفی می کنیم.

بهترین نرم افزار تخصصی پزشکی اندروید رایگان

Best Medical Apps for Android

برنامه های پزشکی می توانند برای علاقه مندان به علم پزشکی و یا حتی دانشجویان پزشکی استفاده شود. علاوه بر این قبل از ویزیت دکتر نیز می توانید از وضعیت خود آگاه شوید. البته می توانید برای سایر خدمات پزشکی مانند یادآوری زمان استفاده از دارو، وقت ویزیت، خواندن آزمایش، فهمیدن اصطلاحات پزشکی و.. نیز از این برنامه های استفاده کنید.

توجه داشته باشید که اگر هر گونه عوارض یا نشانه های جدی بیماری در خود حس می کنید، حتما سریعا به دکتر مراجعه کنید و از این برنامه ها جهت درمان استفاده نکنید. این برنامه ها در زمینه افزایش آگاهی پزشکی استفاده می شوند و برای بررسی دقیق بیمار نیاز به وجود پزشک و انجام آزمایش و.. می باشد. تیم کلاسیک وب هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده های خود درمانی توسط برنامه های معرفی شده و عوارض آن ها ندارد.

اسکن و شناسایی دارو در برنامه پزشکی اندروید رایگان CareZone

یکی از بهترین و جدیدترین برنامه های پزشکی، CareZone است. این برنامه یک برنامه همه جانبه است که به شما کمک می کند تا علاوه بر افزایش اطلاعات پزشکی خارجی، داروهایتان را طبق دستور العمل استفاده کنید و وقت های ویزیت ار مشخص نمایید. یکی از قابلیت های کاربردی این برنامه اسکن و شناسایی اطلاعات داروهای شما توسط دوربین گوشی میباشد.

برنامه پزشکی CareZone

همینطور پیشنهاد می کنیم مطلب ۷ تا از بهترین سایت های تست شنوایی سنجی آنلاین را هم مطالعه نمایید.

دانلود برنامه ی اصطلاحات پزشکی اندروید Doctor on Demand

برنامه Doctor on Demand توانایی اتصال به پزشک های منطقه ای هم دارد. این برنامه جهت دریافت مشاوره در مورد آنفولانزا، افسردگی، اضطراب، آکنه های پوستی، سوزش سر دل و دیگر مسائل جزئی کمک می کند. این سرویس می تواند نقش دکتر در جیب شما را داشته باشد.

استفاده از برنامه پزشکی Doctor on Demand

Epocrates برای استفاده آزمایشات پزشکی

برنامه Epocrates نیز شامل اطلاعات راجب تجویز دارو، معرفی دارو، اخبار و محاسبات پزشکی می باشد. امکان محاسبه BMI و GFR نیز در این برنامه وجود دارد. همچنین انجمن مباحث بررسی عوارض دارو نیز دارد که در زمینه بیماری ها و یا دارو های مختلف مفید است.

Epocrates برای استفاده پزشکی

دانلود برنامه پزشکی سلامت برای اندروید Figure 1

برنامه Figure 1 نیز ابزاری مناسب پزشکان و پرستاران است. پزشکان همچنین برای راهنمایی در تشخیص بیماری های مختلف می توانند از این برنامه استفاده کنند. این برنامه برای بیماری های نادر مفید تر خواهد بود.

دانلود برنامه Figure 1

در همین زمینه مطالعه مطلب بهترین نرم افزار و سرویس های تست آنلاین بینایی و کوررنگی چشم ها نیز برای شما مفید و کاربردیست.

برنامه GoodRx Drug Prices and Coupons برای مصارف پزشکی

برنامه GoodRx Drug Prices and Coupons یک برنامه پزشکی حرفه ای برای افراد غیر حرفه ای است. این برنامه جهت مقایسه قیمت دارو های بین المللی نیز کاربرد دارد. این نرم افزار رایگان و بدون تبلیغات است.

برنامه GoodRx Drug Prices and Coupons برای مصارف پزشکی

دانلود برنامه اختصارات پزشکی اندروید Medical Terminologies

ابزار Medical Terminologies را نیز می توان به عنوان یک مرجع پزشکی معرفی کرد. این برنامه برای دانشجویان پزشکی می تواند گزینه مناسبی باشد که البته به صورت آفلاین نیز می توانید از برنامه استفاده کنید.

دانلود Medical Terminologies

توجه داشته باشید می توانید برنامه های غیر رایگان را از اپ استور ها یا سایت ایرانی به صورت رایگان دانلود کنید.

برنامه کنترل و پیشگیری دیابت پزشکی mySugr

برنامه mySugr برای پیشگیری و کنترل دیابت استفاده می شود. این برنامه از دیابت نوع ۱ و نوع ۲ پشتیبانی می کند. ورود سریع به برنامه، تجزیه و تحلیل و محاسبه انسولین از ویژگی های این برنامه است.

برنامه پزشکی mySugr

همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش تمرکز حواس در محیط شلوغ و حذف صدای محیط هنگام مطالعه و کار را هم بخوانید.

Read by QxMD برای استفاده پزشکی

ابزار Read by QxMD یکی از برنامه های مهم پزشکی است. هدف این برنامه ارائه اخبار پزشکی، آخرین تحقیقات پزشکی و بررسی موضوعات مختلف پزشکی می باشد. این برنامه را می توان منبعی حرفه ای برای حرفه ای ها معرفی کرد. برای مطالعه در زمان های فراغت، می توانید فایل های PDF را دانلود کنید.

Read by QxMD برای استفاده پزشکی

برنامه بررسی آب و هوا Weather Underground

برنامه Weather Underground برنامه ای در زمینه بررسی آب و هوا است. ممکن است فکر کنید که این برنامه ربطی به حوزه پزشکی ندارد اما برای کسانی که باید از ذرات معلق و هوای بد دوری کنند، مناسب است. این برنامه برای افرادی که مشکلات تنفسی یا آلرژی داشته باشند مفید است.

برنامه بررسی آب و هوا Weather Underground

استفاده از برنامه راهنمای جامع آزمایشات پزشکی

اگر دنبال راهی برای تفسیر آزمایشات پزشکی خود به زبان فارسی هستید، برنامه راهنمای جامع آزمایشات – پزشکی را فراموش نکنید. این برنامه به سادگی در تفسیر نتایج آزمایشات شما کمک می کند که شامل آزمایشات عمومی و تخصصی مختلف در زمینه های متفاوت می شود.

استفاده از برنامه راهنمای جامع آزمایشات - پزشکی

برنامه ایرانی جواب آزمایشات پزشکی برای اندروید سالم باش

برنامه سالم باش برنامه فارسی زبان است که شامل بانک اطلاعات دارویی، اطلاعات کامل بیماری ها، تفسیر آزمایش و ورزش درمانی و.. می شود. شما با این برنامه می توانید اطلاعات مورد نیاز پزشکی خود را یک جا با زبان فارسی در اختیار داشته باشید.

برنامه پزشکی ایرانی سالم باش

دیکشنری تخصصی پزشکی اندروید Diseases Dictionary – Medical

برنامه Diseases Dictionary – Medical لغت نامه آفلاین و کاربردی درباره انواع بیماری ها و علایم مختلف می باشد. با نصب این برنامه قادر خواهید بود به صورت آفلاین اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه اصطلاحات پزشکی و.. را به دست آورید.

اطلاعات پزشکی Diseases Dictionary - Medical

دانلود برنامه پزشک و آزمایشات اندروید

برنامه پزشک من نیز دیگر گزینه فارسی برای کسب اطلاعات پزشکی است. این برنامه قابلیت بررسی مشکلات پزشکی، تفسیر آزمایش و.. را دارد. قابلیت اشتراک گذاری مطالب نیز در این برنامه گنجانده شده است.

دانلود برنامه پزشک من

MedGuide برای دریافت اطلاعات پزشکی و اطلاعات دارویی

MedGuide نیز برنامه ای ایرانی برای اطلاعات بیماری ها، مشخصات کامل دارو، ریتم های قلبی، محاسبات رایج و.. دیگر موارد پزشکی است. این برنامه با حجم مناسبی که دارد می تواند گزینه ای مفید برای شما خصوصا در گوشی های با حافظه کم باشد.

MedGuide برای دریافت اطلاعات پزشکی

دانلود برنامه پزشکی ایرانی مرجع کامل دارو و بیماری

در نسخه های غیر رایگان فارسی، می توان برنامه مرجع کامل دارو و بیماری را معرفی کرد. این برنامه شامل اطلاعات ۴۹۴ بیماری، ۷۲۰ دارو و بیش از ۵۰ نوع داروی گیاهی است. شما با استفاده از این برنامه می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز پزشکی خود را یکجا در گوشی خود داشته باشید.

دانلود برنامه پزشکی ایرانی مرجع کامل دارو و بیماری

در انتها مطالعه مطلب تاثیر نور مصنوعی موبایل ، کامپیوتر و… روی خواب و راه های کنترل آن را فراموش نکنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز بهترین برنامه های ایرانی و خارجی پزشکی را به شما معرفی کردیم. از نظر شما کدام برنامه بهترین عملکرد را دارد؟ می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در این زمینه را در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب