مطلب فعلی :

۲ روش جدید اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خود اینستاگرام

رفتن به بالا

۲ روش جدید اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خود اینستاگرام

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
اشتراک گذاری استوری

۲ روش جدید اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خود اینستاگرام

اینستاگرام این امکان را به کاربران خود می‌دهد تا برخی از پست‌ها، IGTV ریلزها و… را در صفحه خود به اشتراک بگذارند. 🔗 قوانینی که برای استوری در این زمینه وضع شده است، سختگیرانه‌تر است. در این مطلب از کلاسیک وب به آموزش ۲ روش جدید اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خود اینستاگرام می‌پردازیم.

چگونه در اینستاگرام استوری دیگران را استوری کنیم؟

?How to Repost a Story on Instagram

به اشتراک‌گذاری استوری دیگران در صفحه اینستاگرام خودتان امکان‌پذیر است. با این حال، اینستاگرام قوانینی برای این کار دارد که ممکن است دست شما را برای به اشتراک‌گذاری ببندد. در این مطلب از کلاسیک وب نحوه اشتراک استوری دیگران در اکانت خود را آموزش می‌دهیم. با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

چگونه در استوری شات کنیم؟

اگر فردی شما را در پست خود تگ کند، اعلانی در بخش Activity دریافت خواهید کرد. در صورتی که فردی شما را در Story خود تگ کند، در دایرکت به شما پیامی از طریق آن شخص ارسال می‌شود. Instagram قابلیتی به نام mention Sharing@ دارد که به کاربر اجازه می‌دهد این استوری را به مدت ۲۴ ساعت در صفحه خود Story کند.

اشتراک گذاری استوری

برای اشتراک استوری دیگران در استوری خود به دایرکتی بروید که اعلان آن برایتان آمده است. سپس روی استوری که در آن منشن شده‌اید، بزنید. گزینه Add to Your Story را که در زیر استوری است، بزنید.

اشتراک گذاری استوری

اشتراک گذاری استوری

می‌توانید باقی مراحل را مانند یک استوری عادی انجام دهید و روی آن متن، استیکر و… بگذارید. Send to را بزنید.

اشتراک گذاری استوری

در نهایت، Your Story یا Close Friends را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری استوری

این کار را تنها با استوری می‌توانید بکنید که در آن منشن شده‌اید. امکان بازنشر استوری یک اکانت خصوصی وجود ندارد مگر این که تنظیماتی که آن شخص برای اکانت خود اعمال کرده است، این اجازه را به شما بدهد. پس از به اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خودتان، Instagram برای آن‌ها اعلانی ارسال خواهد کرد.

در صورتی که پست‌هایی که می‌خواهید استوری نمی‌شوند، به مطلب آموزش حل مشکل استوری نشدن پست در اینستاگرام مراجعه کنید.

نحوه به اشتراک گذاشتن استوری در استوری خودمان وقتی منشن نشده‌ایم

اشتراک گذاری استوری در استوری خود زمانی که در آن منشن نشده‌اید، تنها با نصب برنامه‌های واسط امکان‌پذیر است. اگر از خود می‌پرسید چگونه استوری دیگران را ذخیره کنیم؟ در ادامه به شما آموزش می‌دهیم.

آیدی صفحه‌ای که می‌خواهید استوری آن را به اشتراک بگذارید، کپی کنید. به سایت InstaDP بروید. سربرگ Stories را انتخاب کنید. نحوه برداشتن استوری دیگران در این سایت بسیار آسان است.

اشتراک گذاری استوری

نام کاربری را وارد کنید و دکمه جستجو را بزنید. از فهرست جستجو، اکانت موردنظر را انتخاب کنید. (توجه کنید استفاده از این سرویس تنها برای اکانت های عمومی در دسترس است و برای صفحه های شخصی باید از روش بعدی استفاده کنید) در InstaDP می‌توانید تصاویر و ویدئوهایی را که در ۲۴ ساعت گذشته توسط آن اکانت به اشتراک گذاشته شده است، مشاهده کنید.

اشتراک گذاری استوری

اشتراک گذاری استوری

روی دکمه Download بزنید تا استوری مورد نظرتان را بتوانید ذخیره کنید. وارد اینستاگرام شوید و روی آیکون دوربین که در سمت چپ و بالای برنامه قرار دارد، بزنید.

اشتراک گذاری استوری

اشتراک گذاری استوری

حال برای ارسال استوری دیگران روی علامت مربع شکل در سمت پایین و چپ صفحه بزنید تا وارد گالری شوید. فایل موردنظر را انتخاب کنید. سپس اندازه آن را تنظیم کنید. بهتر است آن صفحه را منشن کنید. وقتی تنظیمات موردنظر خود را اعمال کردید، Send to را بزنید.

اشتراک گذاری استوری

اشتراک گذاری استوری

در نهایت، Your Story یا Close Friends را بزنید و Done را بزنید.

اشتراک گذاری استوری

همچنین می‌توانید از استوری آن اکانت اسکرین شات بگیرید. اگر ویدئو است، با برنامه ضبط اسکرین گوشی یا سایر برنامه مرتبط در این زمینه، آن را ضبط کنید. در این حالت ساعت، باتری و… گوشی شما در عکس یا ویدئو مشخص است. در صورت تمایل می‌توانید این موارد را با برنامه‌های مخصوص ویرایش کنید.

چگونه استوری دیگران را تگ کنیم؟

زمانی که به اشتراک گذاری استوری دیگران در صفحه خود می‌پردازید، بهتر است برای رعایت کپی رایت، آن اکانت را تگ کنید و برای این کار، پس از انتخاب اسکرین شات، فایل دانلود شده استوری و… روی علامت Aa در بالای صفحه استوری بزنید.

اشتراک گذاری استوری

حال روی صفحه ضربه بزنید تا حالت وارد کردن متن فعال شود. سپس @ را بزنید و اکانت موردنظر را به طور صحیح وارد کنید. وقتی اکانت را بنویسید، در پایین صفحه اکانت‌های پیشنهادی که با آن نام وجود دارند، برایتان می‌آید. اکانت موردنظر را انتخاب کنید. این گونه پس از انتشار، اعلانی برای ان اکانت فرستاده می‌شود که شما آن را در استوری خود تگ کرده‌اید.

اگر می‌خواهید پستی را در صفحه خود استوری کنید، به مطلب آموزش به اشتراک گذاشتن پست‌ها در استوری اینستاگرام مراجعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از کلاسیک وب به آموزش ۲ روش جدید اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خود اینستاگرام پرداختیم. آیا موفق شدید استوری موردنظر خود را به اشتراک بگذارید؟ لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب