مطلب فعلی :

۲ روش جدید مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام اندروید و آیفون

رفتن به بالا

۲ روش جدید مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام اندروید و آیفون

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام اندروید و آیفون

۲ روش جدید مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام اندروید و آیفون

آیا به دنبال نحوه دیدن پست های لایک شده در اینستاگرام هستید؟ پست هایی که قبلا شما در اینستاگرام لایک ❤️ کردید، در حقیقت گم نمی شوند، بلکه یک مکان مخفی در برنامه وجود دارد که می توانید آنها را پیدا کنید. همراه ما با آموزش روش جدید مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام اندروید و آیفون باشید.

نحوه دیدن پست و عکس های لایک شده در اینستاگرام جدید

?How to See Previously Liked Photo and Video Posts on Instagram

اینستاگرام (Instagram) از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد. اینستاگرام دارای ویژگی‌های ساده‌ای است، که ان را از برنامه‌های اجتماعی دیگر متفاوت کرده است. شما می‌توانید با اشتراک عکس ها و ویدئو، دنبال کننده های خود را افزایش دهید و حتی یک نظر سنجی در ان قرار دهید. قبلا روش های افزایش فالوور اینستاگرام در کلاسیک وب معرفی شد.

البته اینستاگرام با تمام ویژگی های خوب، یکسری مشکلات هم دارد. مثلا وقتی عکسی یا پست ویدیویی را لایک می کنید، دیگر نمی توان ان را پیدا کرد. خب سوال اینکه چگونه پست هایی که لایک کرده ایم را در اینستاگرام ببینیم؟ برای جواب این سوال، همراه ما باشید.

شما فقط می توانید پست هایی را که در اینستاگرام موبایل لایک کردید را، مشاهده کنید. پستهای لایک شده در اینستاگرام PC / Web، دیگر قابل بازیابی و مشاهده نیست.

مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام

برای دیدن پست های لایک شده در اینستاگرام جدید، ابتدا برنامه Instagram را باز کنید. معمولاً  آن را در صفحه اصلی پیدا خواهید کرد. اگر از Android استفاده می کنید، ممکن است نیاز باشد که کشوی برنامه ها را برای یافتن آن باز کنید.

دیدن پست های لایک شده در اینستاگرام جدید

روی نماد پروفایل در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید. صفحه ای مشابه زیر ظاهر می شود.

دیدن پست های لایک شده در اینستاگرام جدید

روی منو ضربه بزنید. در گوشه بالا سمت راست است.

مشاهده پست های لایک شده در اینستاگرام

در پایین منو روی Settings ضربه بزنید.

مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام

روی Account بزنید.

مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام

برای دیدن پست های لایک شده در اینستاگرام، روی “Posts You’ve Liked” بزنید. تقریبا در انتهای منو است. حالا عکس ها یا ویدیو های اخیر را که در اینستاگرام لایک کردید، در بالای لیست مشاهده می کنید. ( مثلا در تصویر زیر، عکسهای لایک شده در اینستاگرام توسط ما قابل مشاهده هست.)

نحوه دیدن پست های لایک شده در اینستاگرام

برای دیدن پست های لایک شده دیگران در اینستاگرام جدید همراه جزئیات آن، روی پست ضربه بزنید. اگر می خواهید پستی را از لیست “Posts You’ve Liked” حذف کنید، روی قلب در زیر عکس یا فیلم ضربه بزنید. حتی می توانید کامنت نیز بگذارید.

توجه کنید که در بازدید مجدد از پست های لایک شده محدودیتی وجود دارد. شما فقط می توانید ۳۰۰ پست آخر را مشاهده کنید. برای موارد بیشتر یا باید به یاد داشته باشید که پست ها متعلق به کدام پروفایل بود یا از روش معرفی شده بعدی استفاده کنید. همچنین می توانید با نحوه فهمیدن و تشخیص فیک بودن پیج ، لایک و اکانت آشنا شوید.

مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام

راهکار بعدی برای دیدن پست های لایک شده در اینستا، اینکه URL پست هایی که لایک کردید، را کپی کرده و برای خود ارسال کنید یا ان پست را برای خود ذخیره کنید.

مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام

به این طریق پست های لایک شده در ورژن جدید اینستاگرام توسط شما، در قسمت “Saved” قابل مشاهده است. همچنین توصیه می کنم، حل مشکل بلاک شدن لایک، کامنت و فالو اینستاگرام را در صورت روبرو شدن با این مشکل را در کلاسیک وب مطالعه کنید.

خوب است که بدانید در اینستاگرام قابلیت پیدا کردن پست هایی که لایک نکردید و فقط نظر دادید، وجود ندارد. تنها راهکار، اینکه پست هایی که فقط می خواهید نظر بدهید، آن را لایک هم کنید، اگرچه مایل نباشید. در این صورت در قسمت “Posts You’ve Liked” قابل مشاهده است.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این پست تلاش کردیم که به آموزش ۲ روش جدید مشاهده پست های لایک شده اینستاگرام اندروید و آیفون بپردازیم. ممنون که همراه کلاسیک وب بودید. آیا شما روش های دیگری برای دیدن پست های لایک شده در اینستاگرام جدید می شناسید؟ می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در این زمینه و سایر مسایل مرتبط را در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب