مطلب فعلی :

۲ روش فهمیدن چک شدن و دیدن پروفایل اینستاگرام توسط دیگران

رفتن به بالا

۲ روش فهمیدن چک شدن و دیدن پروفایل اینستاگرام توسط دیگران

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
روش فهمیدن چک شدن و دیدن پروفایل اینستاگرام توسط دیگران

۲ روش فهمیدن چک شدن و دیدن پروفایل اینستاگرام توسط دیگران

امنیت و امکان شخصی‌سازی پروفایل یکی از موارد مهمی است که برای کاربران شبکه‌های اجتماعی اهمیت دارد. یکی از این موارد جذاب و خطرناک در این زمینه، فهمیدن چک شدن پروفایل اینستاگرام 👁️ است. در این مطلب از کلاسیک وب ۲ ترفند فهمیدن چک شدن و دیدن پروفایل اینستاگرام توسط دیگران را بررسی می‌کنیم.

چگونه بفهمیم چه کسانی از فیلم و پست اینستاگرام ما دیدن کرده اند؟

How to See Who Viewed Your Instagram Profile

شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که چه کسانی اینستاگرام ما را میبینند؟ مدیران این شبکه اجتماعی راه‌هایی را پیش روی کاربران قرار داده‌اند تا بتوانند متوجه شوند بازدیدکنندگان از پروفایل اینستاگرام چه کسانی هستند. در این مطلب به این مسئله می‌پردازیم که آیا می‌توان متوجه شد چه کسانی پست اینستاگرام ما را چک میکنند؟ با ادامه این پست همراه ما باشید.

چگونه بفهمیم چه کسانی استوری اینستاگرام ما را چک میکنند؟

بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام را می‌توان به سادگی مشاهده کرد. کافی است روی Your Story (یا عکس پروفایلتان) که در بالا و سمت چپ قرار دارد، بزنید. سپس صفحه را به سمت بالا بکشید. در این بخش می‌توانید اسامی کاربرانی که استوری Instagram شما را مشاهده کرده‌اند، ببینید. اگر سوالتان این است که چگونه بفهمیم چه کسانی هایلایت اینستاگرام را دیده اند؟ همین شیوه را برای هایلایت استوری استفاده کنید. هایلایت موردنظر خود را باز کنید. صفحه را به بالا بکشید و نام بازدیدکنندگان هایلایت اینستاگرام را ببینید.

دیدن پروفایل اینستاگرام توسط دیگران

اگر ۲۴ ساعت از زمان استوری اینستاگرام شما گذشته باشد، باز هم تا ۴۸ ساعت این امکان وجود دارد که ببینید چه کسانی آن را مشاهده کردند. در این حالت به پروفایل خود بروید. سپس منوی سه خطی را باز کنید. Archive را انتخاب کنید. استوری موردنظر را باز کنید و صفحه را به بالا بکشید. ممکن است گاهی عدد ویو (View) بیشتر از تعداد کاربرانی باشد که استوری را مشاهده کرده‌اند. ممکن است فردی چند بار استوری شما را مشاهده کرده باشد به همین دلیل تعداد ویو بالاتر رفته است.

تئوری وجود دارد که می‌گوید افرادی که نامشان در اول لیست می‌آید، تعداد دفعات بیشتری استوری شما را دیده‌اند. با این حال، مدیران Instagram این امر را تایید نکرده‌اند.

چگونه بفهمیم چه کسانی فیلم اینستاگرام ما دیدن کرده اند؟

متاسفانه نمی‌توان بازدیدکنندگان ویدیو در اینستاگرام را مشاهده کرد. شما تنها می‌توانید از طریق لایک و کامنت متوجه شوید چه کسانی ویدئوی شما را مشاهده کرده‌اند.

دیدن پروفایل اینستاگرام توسط دیگران

برای ویدئو تعداد ویو هم مشخص است اما تنها می‌توان نام کاربرانی را که لایک کرده‌اند، مشاهده کرد.

اگر می‌خواهید بدانید کدام پست‌ها را لایک کرده‌اید، به مطلب ۲ روش جدید مشاهده پست‌های لایک شده اینستاگرام مراجعه کنید.

آیا می‌توانیم متوجه شویم بازدیدکنندگان پیج اینستاگرام چه کسانی هستند؟

دیدن پروفایل اینستاگرام توسط دیگران

این سوال تنها یک پاسخ دارد، خیر! به هیچ عنوان گول تبلیغات برنامه‌های شخص ثالثی که ادعا می‌کنند می‌توانند بازدیدکنندگان پیج اینستاگرام را نشان دهند، نخورید. اگر این برنامه‌ها را نصب کنید، باید اطلاعات خصوصی خود را وارد کنید. در این حالت آن‌ها به تمامی اطلاعات پروفایل اینستاگرام شما دسترسی پیدا خواهند کرد.

شما تنها از طریق لایک‌ها و کامنت‌های پست اینستاگرام می‌توانید ببینید چه کسانی پست شما را دیده‌اند و وارد صفحه شما شده‌اند. اگر پروفایل خصوصی داشته باشید، کسی که شما را فالو نکرده باشد نمی‌تواند به اطلاعات درون صفحه شما دسترسی پیدا کند. با این اوصاف متوجه شدن دیدن پروفایل اینستاگرام توسط دیگران هم امکان‌پذیر نیست.

اگر می‌خواهید درباره حقیقت این برنامه‌ها بیشتر بدانید، به مطلب روش‌های دیدن پروفایل خصوصی اینستاگرام :واقعیت یا تبلیغ؟ مراجعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از کلاسیک وب به بررسی این سوال پرداختیم که آیا می‌توان متوجه شد بازدیدکنندگان صفحه اینستاگرام چه کسانی هستند؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب