مطلب فعلی :

۳ روش فهمیدن آنلاین بودن شخص در حالت Last seen recently تلگرام و روح موبوگرام

رفتن به بالا

۳ روش فهمیدن آنلاین بودن شخص در حالت Last seen recently تلگرام و روح موبوگرام

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
فهمیدن آنلاین بودن شخص در حالت Last seen recently تلگرام و حالت روح موبوگرام

۳ روش فهمیدن آنلاین بودن شخص در حالت Last seen recently تلگرام و روح موبوگرام

همانطور که میدانید در تلگرام حالتی برای مخفی کردن وضعیت آنلاین به عنوان بازدید اخیر بدون زمان مشخص (Last seen recently) وجود دارد و اگر شما پیغامی را برای فرد خاصی ارسال کنید در ابتدا فقط یک تیک ارسال پیغام وجود دارد و پس از خواندن شدن پیام توسط شخص آن به دو تیک تبدیل می شود. اما به دلیل وجود ویرایش ها و نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند موبوگرام، تلگراف و غیره یک حالت روح (Ghost Mode) وجود دارد که بدون نمایش دو تیک فرد مورد نظر پیغام شما را می خواند. بنابراین ما گمان می کنیم که پیغام ما هنوز خوانده نشده است. امروز در کلاسیک وب در مورد چند راه حل برای فهمیدن آنلاین بودن شخصی که در تلگرام و موبوگرام در حالت Last seen recently و حالت روح موبوگرام است صحبت خواهیم کرد.

۳ روش تشخیص آنلاین بودن و خواندن پیام در حالت Last seen recently تلگرام و روح موبوگرام

۳ way to detect online user in last seen recently mode telegram and ghost mod mobogram

قبلا در کلاسیک وب نحوه خواندن پیام های تلگرام در حالتی که تیک دوم نخورد و همچنین برای پیام رسان واتس اپ خواندن پیام بدون خوردن دو تیک را آموزش دادیم امروز میخواهیم نحوه مقابله با این ترفند ها را نیز بررسی کنیم تا شما بتوانید براحتی حالت last seen recently تلگرام و حالت روح موبوگرام را دور بزنید.

اولین روشی که خدمت شما معرفی می کنیم ایجاد چت مخفی (secret chat) برای تشخیص آنلاین شدن شخص هست. این روش بیشتر در مواقعی مفید خواهد بود که مخاطب شما آنلاین می شود ولی جواب پیغام شما را نمیدهد و شما میخواهید بدانید که وی چه زمانی آنلاین می شود.

نکته : این روش فقط در اپلیکیشن های تلگرام کاربرد دارد. در تلگرام نسخه دسکتاپ امکان ایجاد سکرت چت وجود ندارد.

فهمیدن آنلاین بودن شخص در حالت Last seen recently تلگرام و موبوگرام

ایجاد چت مخفی برای فهمیدن آنلاین بودن در تلگرام

ما قبلا در کلاسیک وب در مورد مخفی کردن چت ، گروه و کانال های تلگرام توسط قابلیت work mode صحبت کردیم. در این قسمت ما در مورد ایجاد چت مخفی به منظور فهمیدن آنلاین بودن شخصی که در حالت last seen recently است صحبت خواهیم کرد.

برای این کار روی تصویر پروفایل فرد مورد نظر کلیک کنید تا وارد پروفایل فرد مورد نظر شوید.

گزینه سبز رنگ “Start Secret Chat” را انتخاب کنید

start secret chat

و پیغام نمایش داده شده را Ok کنید.

ok

با این کار وارد صفحه چت مخفی می‌شوید. در قسمت پایین این صفحه پیغام “Waiting for … to get online…” نمایش داده می‌شود. این پیغام به این معنای ” منتظر شدن تا آنلاین شدن فرد مورد نظر” است.

wait

اگر این پیغام از اول و یا بعد چند دقیقه برای شما نشان داده نشود به معنای این است که فرد مورد نظر پیغام شما را دریافت کرده است ولی نمی خواهد آن را باز کند.

after onlining

برای اطلاعات بیشتر در مورد secret chat می توانید پست ترفندهای تلگرام را مطالعه بفرمایید.


ایجاد کانال و ارسال پیغام استیکر برای دور زدن Last seen recently و حالت روح موبوگرام

برای فهمیدن آنلاین بودن در تلگرام و اینکه تشخیص دهیم که فرد مورد نظر پیغام ما را خوانده است مراحل زیر را انجام دهید:

یک کانال خصوصی یا عمومی ایجاد کنید. نام کانال را طوری انتخاب کنید که فرد مورد نظر شک نکند( مثلا اسم پروفایل خود و یا علایم کوتاه را استفاده کنید) ، قبلا در کلاسیک وب آموزش ساخت کانال تلگرام و آشنایی کامل با تمام ویژگی و قابلیت های آن را آموزش داده ایم.

پیغام مورد نظر را به کانال بفرستید. به تعداد مشاهده پیغام توجه کنید که ۱ است.

one visit

می توانید برای نامشخص ماندن منبع پیغام ، به جای ارسال متن در کانال از استیکر استفاده کنید.

stiker

پیغامی که به کانال فرستادید را به فرد مورد نظر فوروارد کنید. در صورتی که پیغام توسط فرد مورد نظر خوانده شود و تیک کنار پیغام به دو تیک تبدیل نشود می توانید به تعداد مشاهدات پیغام در کانال توجه کنید که قبلا ۱ بود. اگر این عدد ۱ به عدد ۲ تغییر کند یعنی فرد مورد نظر پیغام شما را در حالت  خوانده است.

two visit

two visit stiker

پیشنهاد می کنیم پست قبلی ما را که در مورد ۷ روش حل مشکل عدم ارسال ، پخش و باز نشدن عکس ، فیلم و.. در تلگرام است را مطالعه بفرمایید.


فهمیدن آخرین بازدید در تلگرام به کمک ارسال پیغام صوتی

در تلگرام هنگامی که یک پیام صوتی را برای کسی ارسال می‌کنید، تا زمانی که فرد پیام  صوتی شما را مطالعه نکرده، یک نقطه در کنار زمان‌شمار پیام قرار دارد. هنگامی که طرف مقابل این پیام صوتی را گوش می‌کند این نقطه از بین می‌رود و متوجه می‌شوید که او آنلاین بوده و چت شما را باز کرده و پیام‌ها را هم خوانده است.

voice

در آخر پیشنهاد می کنیم پست قبلی ما که در مورد آموزش کامل استفاده از قابلیت تماس صوتی تلگرام و نحوه تنظیمات آن است را هم مطالعه بفرمایید.

تجربه و پیشنهاد شما ؟

آیا شما برای فهمیدن آنلاین بودن در تلگرام راه حل دیگری را می شناسید؟ تجربه و پیشنهاد خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب