مطلب فعلی :

۴ سرویس برتر برای نصب و دانلود قالب وردپرس فارسی رایگان و پولی

رفتن به بالا

۴ سرویس برتر برای نصب و دانلود قالب وردپرس فارسی رایگان و پولی

نوشته admin

8 ماه قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
4 سرویس برتر برای نصب و دانلود قالب وردپرس فارسی رایگان و پولی

۴ سرویس برتر برای نصب و دانلود قالب وردپرس فارسی رایگان و پولی

زمانی که شما سایت خود را راه اندازی میکنید، میتوانید از تم های مختلف استفاده کنید. این تم ها به شما کمک میکنند تا ظاهر سایت خود را زیباتر کنید. 🎨 برای دانلود قالب وردپرس فارسی رایگان و غیر رایگان سرویس های مختلفی وجود دارد. در این مطلب از کلاسیک وب به معرفی ۴ سرویس برتر برای نصب و دانلود قالب وردپرس فارسی رایگان و پولی میپردازیم.

بهترین سایت های دانلود قالب وردپرس فارسی

The Best Persian WordPress Theme Download Sites

قالب های وردپرسی با توجه به امکانات و ویژگی هایی که دارند شما را از برنامه نویسی بی نیاز میکنند. این یعنی شما میتوانید بدون نیاز به یادگیری برنامه نویسی، با دانلود قالب وردپرس فارسی برای سایت خود از این تم ها استفاده کنید. در ادامه به معرفی چند سایت برای دانلود قالب های فارسی وردپرس میپردازیم.

بهترین قالب های وردپرس فارسی رایگان

در صورتی که هنوز وردپرس را نصب نکردید میتوانید مطلب آموزش کامل تصویری نصب وردپرس روی لوکال هاست XAMPP و WAMP را مطالعه کنید.

دانلود قالب فروشگاهی وردپرس فارسی رایگان در همیار وردپرس

اگر شما به دنبال بهترین قالب وردپرس فارسی رایگان برای سایت خود هستید همیار وردپرس میتواند به شما کمک بسیاری کند. این سایت ویژگی های مختلفی دارد. انواع قالب ها را شما میتوانید در همیار وردپرس پیدا کنید. قالب های این سایت شامل قالب های فروشگاهی، شرکتی، تک صفحه ای، خبری، وبلاگی و… میشوند که شما با توجه به نیاز خود میتوانید نوع قالب را انتخاب کرده و در دسته بندی مورد نظر انواع قالب ها را مشاهده کنید.

دانلود قالب فروشگاه وردپرس فارسی

همچنین به غیر از قالب فارسی رایگان وردپرس در صورتی که برای سایت خود افزونه بخواهید میتوانید افزونه های مختلف این سایت را مشاهده کنید و افزونه های دلخواه را تهیه کنید. در صورتی که نمیدانید چگونه میتوانید یک قالب مناسب انتخاب کنید، همیار وردپرس بخشی به نام آموزش رایگان دارد که قسمتی از آن برای نحوه انتخاب قالب مناسب است. میتوانید قبل از دانلود قالب وردپرس فارسی آن را مطالعه کنید و بعد قالب مورد نظر را انتخاب کنید. همچنین شما میتوانید برای مشاهده دمو قالب وردپرس بعد از اینکه وارد سایت شدید روی پیش نمایش آنلاین کلیک کنید.

پیدا کردن قالب خبری وردپرس فارسی رایگان در سایت میهن وردپرس

میهن وردپرس بهترین قالب های وردپرس فارسی رایگان را برای شما قرار داده است. این سایت بیش از ۲۴۰ قالب رایگان دارد که میتوانید با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب کرده و در سایت خود استفاده کنید. شما از قالب های این سرویس به غیر از قالب خبری میتوانید برای سایت های مختلف دیگری مانند خدماتی، فروشگاهی و… استفاده کنید. همچنین این سرویس پشتیبانی خوبی دارد. این یعنی که اگر سوالی داشته باشید در زمان بسیار کمی به شما پاسخ میدهند.

دانلود قالب های وردپرس فارسی رایگان

میهن وردپرس راهنمای نصب قالب رایگان وردپرس را نیز در اختیار شما میگذارد. در صورتی که نحوه نصب قالب را نمیدانید میتوانید از آموزش استفاده کنید و قالب رایگان وردپرس فروشگاهی و… را برای خودتان نصب کنید.

دانلود قالب های وردپرس فارسی رایگان و پولی با استفاده از سایت راست چین

زمانی که سایت خود را راه اندازی میکنید میتوانید با دانلود قالب شرکتی وردپرس فارسی رایگان و غیر رایگان، سایت خود را زیباتر کنید. راست چین سرویسی است که در این زمان به شما کمک میکند و میتوانید با استفاده از قالب های آن سایت خود را زیباتر کنید. این سرویس، یکی از قدیمی ترین سرویس های دانلود قالب های فارسی وردپرس است. یکی از مزیت های این سایت این است که قابلیت فعال کردن فیلتر دارد. اینگونه شما سریعتر میتوانید قالبی پیدا کنید که متناسب با نیاز شما باشد و از آن برای سایت خود استفاده کنید.

دانلود قالب فروشگاهی وردپرس فارسی رایگان

راست چین دو نوع قالب دارد که میتوانید به دلخواه خود انتخاب کنید. قالب های راست چین شامل رایگان و پولی میشوند. قالب هایی که شما از راست چین خریداری میکنید نسبت به قالب های رایگان امکانات بیشتری دارند.

ژاکت، سایت دانلود قالب فروشگاه وردپرس فارسی

ژاکت یکی از سایت ها برای دریافت بهترین قالب وردپرس فارسی است. این سرویس قالب های پولی مختلفی دارد. شما میتوانید بهترین آن ها را با توجه به نیاز های خود پیدا و بعد تهیه کنید. ژاکت بیش از ۳۶۰ قالب دارد که در دسته بندی های مختلف قرار دارند. سرویس ژاکت پشتیبانی قوی دارد و در صورت نیاز به شما کمک میکنند. همچنین پشتیبانی این سرویس برای قالبی که خریداری میکنید برای شش ماه رایگان است.

دانلود قالب وردپرس فارسی

اگر میخواهید با گوشی خود سایت وردپرسی خود را مدیریت کنید میتوانید مطلب آموزش مدیریت سایت وردپرس با گوشی را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز به معرفی سرویس های مختلف برای دانلود قالب وردپرس حرفه ای رایگان و پولی پرداختیم.  آیا شما توانستید از سایت های بالا برای پیدا کردن بهترین قالب شرکتی وردپرس رایگان و یا پولی استفاده کنید؟ شما میتوانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه بهترین قالب های وردپرس فارسی رایگان در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب