مطلب فعلی :

۵ تا از بهترین سرویس های تایپ متن با کاراکتر خاص ، زیبا و جالب

رفتن به بالا

۵ تا از بهترین سرویس های تایپ متن با کاراکتر خاص ، زیبا و جالب

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
سایت تایپ متن با کاراکتر خاص ، زیبا و جالب

۵ تا از بهترین سرویس های تایپ متن با کاراکتر خاص ، زیبا و جالب

احتمالا تا الان پروفایل اشخاصی را در شبکه های اجتماعی دیده اید که نام و بیو خود را با کارکتر خاص و زیبا نوشته اند. اگر شما هم می خواهید چنین کاری انجام دهید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. برای این کار باید از سرویس های طراحی شده برای تایپ متن آنلاین و رایگان استفاده کنید. امروز در کلاسیک وب بهترین سرویس های تایپ متن با کاراکتر خاص، زیبا و جالب را آموزش می دهیم.

روش های نوشتن متن با کارکتر خاص برای شبکه های اجتماعی

How to writing a text with a special character for social Medias

همانطور که پیشتر در مطالبی مانند روش های نوشتن بیو مناسب شبکه های اجتماعی اشاره کردیم، داشتن بیو زیبا می تواند تاثیر محسوسی در روابط شما داشته باشد که یکی از راه های آن نوشتن متن با شکل جالب و چذاب است. برای استفاده از این کاراکتر های خاص که معمولا در گوشی ها در دسترس نیستند، شما باید از سرویس های آنلاین استفاده کنید. در این سرویس ها نیازی به نصب برنامه و.. ندارید و فقط کافیست تا متن مورد نظر خود را در این ابزار ها تایپ کنید و شکل مناسب را طبق سلیقه خود انتخاب نمایید و به راحتی متن را در بیو کپی کنید.

نوشتن متن با فونت و کاراکتر خاص در Cool Fancy Text Generator

سرویس Cool Fancy Text Generator یکی از بهترین ابزار های نوشتن متن با کاراکتر خاص آنلاین است. سایت محیط ساده ای دارد و استفاده از آن بسیار راحت می باشد. پس از ورود به سایت کافیست تا در باکس بالای صفحه متن خود را بنویسید.

نوشتن متن با فونت خاص در Cool Fancy Text Generator

سپس سرویس به طور خود کار متن شما را با انواع فونت ها و اشکال مختلف نشان می دهد که باید بین این تعداد فراوان، شکل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نوشتن متن با فونت خاص در Cool Fancy Text Generator

اما این همه ماجرا نیست! پس از انتخاب متن،در زیر نوشته دو گزینه خواهید داشت. با زدن Copy متن کپی شده و می توانید از آن استفاده کنید اما اگر بخواهید جلوه های بصری بیشتری به متن بدهید، کافیست روی دکمه Decorate کلیک کنید. با این کار به صفحه جدیدی منتقل می شوید که می توانید انواع استایل های مختلف را روی متن خود پیاده کنید. پس از انتخاب شکل مناسب آن را کپی کرده و استفاده کنید. قابل ذکر است سایت ابزار های دیگری مانند استفاده از کاراکتر های خاص به تنهایی، اموجی های مختلف و.. را هم در لیست ابزار های خود دارد.

نوشتن متن با فونت خاص در Cool Fancy Text Generator

زیبا نوشتن اسم با Patorjk

دیگر سرویسی که برای نوشتن اسم با کاراکتر های خاص می توانید استفاده کنید، Patorjk است. این سرویس زمینه متفاوتی از شکل ها را نشان شما می دهد. یعنی نامی را به صورت کاملا با کاراکتر های مختلف می سازد و فقط فونت را تغییر نمی دهد.

زیبا نوشتن اسم با Patorjk

استفاده از این سرویس هم ساده بوده و کافیست متن خود را در باکس موجود تایپ کنید. گزینه هایی که برای ویرایش بیشتر در اختیار شما هستند، تغییر فونت و تغییر عرض و ارتفاع کارکتر ها می باشد. اگر بخواهید نمای کلی از تمامی فونت های داشته باشید، روی Test All برای نمایش همه ۳۱۴ شکل مختلف کلیک کنید.

زیبا نوشتن اسم با Patorjk

پس از انتخاب فونت مورد نظر، می توانید آن را کپی کنید.

زیبا نوشتن اسم با Patorjk

همچنین آیا شما با ترفند تایپ ارواح آشنا هستید؟ پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش ترفند تایپ ارواح در کامپیوتر را مطالعه نمایید.

استفاده از کاراکتر خاص در FSymbols

ابزار FSymbols هم سعی در رفع تمام نیاز های در این زمینه را با تایپ کارکتر های خاص دارد. به صورت عادی در این سرویس استفاده از اموجی های مختلف و کپی کردن آن ها، نوشتن متن های عکسی و.. را دارید.

استفاده از کاراکتر های خاص در FSymbols

برای زیبا سازی متن خود باید به قسمت Cool Text بروید. در این مرحله سبک های مختلفی نشان داده می شود که باید یکی از آن ها را انتخاب کنید. پس از این کار کافیست تا در باکس مشخص شده متن را تایپ کنید تا نوشته تزئینی شما ساخته شود و آن را کپی کنید.

استفاده از کاراکتر های خاص در FSymbols

Lingo Jam برای تایپ کاراکتر خاص

سایت Lingo Jam نیز دیگر گزینه موجود برای زیبا نوشتن اسم به صورت آنلاین می باشد. برای استفاده از این سرویس نیاز به سفارشی سازی و انتخاب موارد ندارید. فقط باید متن خود را تایپ کنید تا سایت تمامی حالات های خود را روی متن شما خودکار اعمال کند. با اسکرول کردن در قسمت نتیجه ها، شکل متن مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را کپی کنید.

Lingo Jam برای تایپ کاراکتر خاص

در ابتدای لیست نتیجه ها بیشتر روی فونت و حالت تمرکز شده است و در انتهای بیشتر از اموجی و.. استفاده می شود. این سرویس برای استفاده ساخت بیو اینستاگرام و.. مفید می باشد.

همینطور آیا از سرعت تایپ خود راضی هستید؟ اگر می خواهید در این زمینه خود را به چالش بکشید، مطالعه مطلب معرفی بهترین سایت های تست سرعت تایپ فارسی و انگلیسی را فراموش نکنید.

نوشتن اسم به شکل چینی و با کاراکتر خاص در سرویس Chinese.Gratis

یکی دیگر از تمایلات افراد، نوشتن اسم و.. به چینی می باشد که سرویس Chinese.Gratis این کار را برای شما انجام می دهد. شاید تقریبا کمتر کسی از دنبال کننده های شما بتواند این اسم را بخواند اما به هر حال کلمات چینی زیبایی خاص خود را دارند. پس از ورود به سایت، باید نام خود را تایپ کنید، منطقه یا کشور زندگی خود را انتخاب کنید که متاسفانه ایران در این لیست نیست و با تنظیم جنسیت و سایز فونت و.. ترجمه اسم شما به چینی انجام می شود. می توانید از فونت های مختلف چینی هم استفاده کنید و این واژه را در بیو شبکه های اجتماعی خود قرار دهید.

نوشتن اسم به شکل چینی با سرویس Chinese.Gratis

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز بهترین سرویس های مختلف نوشتن متن با کارکتر های خاص را به شما معرفی کردیم. استفاده از کدام سرویس و فونتی را به سایر کاربران پیشنهاد می دهید؟ شما می توانید سایر نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در این زمینه را در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب