مطلب فعلی :

۵ سایت برتر تولید اعداد تصادفی به صورت آنلاین برای قرعه کشی و..

رفتن به بالا

۵ سایت برتر تولید اعداد تصادفی به صورت آنلاین برای قرعه کشی و..

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
5 سایت برتر تولید اعداد تصادفی به صورت آنلاین برای قرعه کشی و..

۵ سایت برتر تولید اعداد تصادفی به صورت آنلاین برای قرعه کشی و..

امروز در کلاسیک وب قصد داریم ۵ سرویس تولید اعداد تصادفی آنلاین برای برگزاری مسابقات و قرعه کشی ها را به شما معرفی و آموزش دهیم. نحوه استفاده از این سایت های آنلاین بسیار ساده بوده و تنها نیاز دارید چند فیلد را پر کنید و روی دکمه تولید اعداد تصادفی کلیک کنید و لیست برندگان مسابقات خود را مشاهده کنید. امیدواریم پست امروز برای شما کاربردی باشد.

روش های ایجاد و انتخاب اعداد تصادفی آنلاین

How To Create Random Numbers Online

شما حتما برنامه هایی مانند ۹۰ را مشاهده کرده اید که برای قرعه کشی از برنامه های تولید اعداد تصادفی استفاده می کنند. شاید شما هم بخواهید برای مسابقه ای که در تلگرام یا اینستاگرام گذاشته اید به قید قرعه جوایزی را اهدا کنید یکی از روش های انتخاب برندگان استفاده از تولید اعداد تصادفی است که امروز در کلاسیک وب قصد داریم نرم افزارهای تولید اعداد تصادفی آنلاین را به شما معرفی و نحوه کار با این نرم افزارها را به شما آموزش دهیم. علاوه بر این شما می توانید بعد از قرعه کشی با استفاده از بهترین سرویس های ساخت نظرسنجی آنلاین و پرسشنامه الکترونیکی از کاربران تلگرام در مورد نحوه انجام قرعه کشی و اعلام نتایج نظر سنجی کنید.

نحوه ایجاد اعداد تصادفی آنلاین

روش تولید عدد رندوم آنلاین در سایت Hedges

نحوه استفاده از سایت Hedges برای تولید عدد رندوم بسیار ساده است. وارد سایت شوید در فیلد I Want تعداد اعداد تصادفی که لازم دارید را وارد کنید. به طور مثال اگر در قرعه کشی خود قصد دارید ۵ نفر برنده را اعلام کنید در این فیلد عدد ۵ را وارد کنید. در فیلد Number Between و And شما باید اعداد پایه و ماکزیمم را وارد کنید. به طور مثال اگر ۲۰۰۰ نفر شرکت کننده دارید باید اعداد ۱ تا ۲۰۰۰ را وارد کنید.

در فیلد آخر شما مشخص می کنید که اعداد تصادفی تولید شده پشت سر هم و به ترتیب باشند یا خیر به طور مثال اگر اعداد تصادفی مرتب شده تولید شود به صورت ۱۵، ۲۰، ۳۵ و الی آخر نتایج را مشاهده خواهید کرد و اگر بدون مرتب سازی باید اعداد را به صورت درهم و به شکل  ۱۰۰ ،۲۱ ،۱، ۵ و الی آخر مشاهده خواهید کرد. در آخر در قسمت Result شما اعداد رندم تولید شده را مشاهده خواهید کرد. در این سایت از الگوریتم تولید اعداد تصادفی توابع ریاضی جاوا اسکریپت استفاده شده است.

تولید عدد رندوم آنلاین در سایت hedges

Stattrek یک نرم افزار تولید اعداد تصادفی آنلاین

برای تولید اعداد تصادفی وارد سایت آنلاین Stattrek شوید (نحوه استفاده از این سایت هم بسیار شبیه به سایت قبلی است) در فیلد How Many Random Numbers تعداد اعداد تصادفی را که لازم دارید وارد کنید. در فیلد Minimum Value حداقل مقدار و در فیلد Maximum Value حداکثر مقدار را وارد کنید، در نهایت در قسمت Allow Duplicate Entries شما می توانید تعیین کنید که آیا اعداد تصادفی تکراری تولید شود یا نه. زمانی که این قسمت ها را پر کردید روی دکمه Calculate کلیک کنید و نتایج را در جدول پایین سایت مشاهده کنید.

stattrek یک نرم افزار تولید اعداد تصادفی آنلاین

نرم افزار آنلاین تولید عدد Miraclesalad

سایت نرم افزار تولید عدد Miraclesalad یکی دیگر از نرم افزارهای آنلاین تولید اعداد رندوم است که بسیار شبیه به سایت های قبلی است. تنها تفاوتی که وجود دارد این است که شما می توانید اعداد تولید شده را گروه بندی کنید. در فیلد Generate تعداد اعداد تصادفی را مشخص کنید و اگر قصد دارید اعداد تصادفی تکراری نداشته باشید از منوی کناری Unique را انتخاب کنید. در فیلد Random Integers Between  و And مقدار کف و سقف اعداد تصادفی تولید شده را مشخص کنید و در بخش بعدی تعداد گروه ها را مشخص کنید، در نهایت روی دکمه Go کلیک کنید.

نرم افزار آنلاین تولید عدد miraclesalad

برخی از برنامه نویسان و توسعه دهندگان از اعداد تصادفی برای ابزار های ساخت بارکد خطی آنلاین ،کیو آر کد ها و… استفاده می کنند.

نحوه تولید اعداد تصادفی در سایت

شاید شما تعجب کنید که ماشین حساب می توانند مانند کامپیوترها اعداد تصادفی تولید کنند. در واقع بیشتر اعداد تصادفی مورد استفاده در برنامه های کامپیوتری شبیه کدهای رندوم هستند و این بدان معناست که این اعداد با استفاده از یک فرمول ریاضی ایجاد می شوند. سایت Random  ژنراتور اعداد تصادفی واقعی را برای هر کسی که دارای اینترنت است فراهم می کند. این اعداد تصادفی از نویز اتمسفریک استفاده می کنند که بسیار بهتر از الگوریتم های شبیه کد اعداد تصادفی است که توسط برنامه های کامپیوتری استفاده می شود. این برنامه در سال ۱۹۹۸ میلادی توسط دکتر Mads Haahr از دانشکده علوم کامپیوتر و آمار دانشگاه ترینیتی در دوبلین ایرلند ساخته شده است.

در این سایت شما می توانید از تولید کننده یا ژنراتورهای تولید اعداد تصادفی صحیح، متوالی، گاوسی، اعشاری و غیره استفاده کنید. تمام این تولید کننده های اعداد رندوم را می توانید از منوی Numbers مشاهده بفرمایید. به طور مثال ما تولید اعداد تصادفی گاوسی را انتخاب کردیم در مرحله ۱ شما باید تعداد اعداد تصادفی مورد نظر خود را وارد کنید که حداکثر این برنامه می تواند در هر باز ۱۰ هزار عدد را تولید کند. در فیلد دوم میانگین توزیع و در فیلد سوم مقدار انحراف استاندارد را وارد و در فیلد چهارم شما باید تعداد رقم های اعداد تصادفی را مشخص کنید.

توجه داشته باشید که این برنامه اعداد تصادفی که خارج از میانگین توزیع و انحراف استاندارد هستند را تولید نمی کند.

در مرحله دوم شما فرمت نمایش اعداد را باید مشخص کنید به طور مثال آیا دوست دارید اعداد تولید در دو ستون به شما نمایش داده شود یا بیشتر؟ در نهایت مشخص کنید که اعداد تصادفی تولید اعشاری باشد یا ده دهی. بعد از اینکه تمام این موارد را مشخص کردید روی دکمه Get Numbers کلیک کنید.

تولید اعداد تصادفی با ماشین حساب آنلاین

بدست آوردن عدد تصادفی با ماشین حساب آنلاین CalcProfi

ماشین حساب آنلاین CalcProfi یکی از سایت های فارسی مولد عدد تصادفی است که شما می توانید از آن استفاده کنید. حال برای تولید اعداد رندوم خود کافی است که حداقل و حداکثر مقدار مورد نظر و همچنین تعداد ارقام عدد تصافی خود را انتخاب کنید و روی دکمه نارنجی “تولید عدد تصادفی” کلیک کنید. اما اگر قصد دارید اعداد تکراری به شما نمایش داده نشود گزینه شماره منحصر به فرد را انتخاب کنید.

بدست آوردن عدد تصادفی با ماشین حساب آنلاین CalcProfi

شما می توانید از این سایت و  ۸ سرویسی که قبلا به شما معرفی کردیم اعداد تصادفی را برای ایجاد کلمه های عبور قوی استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز در کلاسیک وب ۵ نرم افزار تحت وب تولید اعداد تصادفی آنلاین را خدمت شما کاربران گرامی معرفی کردیم به نظر شما غیر از قرعه کشی و بازی و..  کاربرد اعداد تصادفی چیست؟ اگر سرویس آنلاین مولد عدد تصادفی دیگری می شناسید می توانید در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب