مطلب فعلی :

۵ گام تا حل مشکل Not registered on the network گوشی های اندروید

رفتن به بالا

۵ گام تا حل مشکل Not registered on the network گوشی های اندروید

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها

۵ گام تا حل مشکل Not registered on the network گوشی های اندروید

عدم ثبت در شبکه یا معادل اتگلیسی آن not registered on the network یکی از مشکلات متداول در گوشی های اندرویدی است. این خطا زمانی ظاهر می شود که قصد داشته باشید تماسی برقرار کنید و با نمایش آن موفق به تماس گرفتن نمی شوید. دقیقا حالتی که تصور می کنید آنتن گوشی پریده است یا برای خط مشکلی از سمت سرویس دهنده یا اپراتور پیش آمده است. جستجو ما پیرامون راه های حل مشکل not registered on network بالاخره جواب داد و قصد داریم این راه ها را در پست امروز کلاسیک وب با شما نیز به اشتراک بگذاریم.

چطور مشکل not registered on network حل کنیم؟

How To Fix NOT REGISTERED ON NETWORK In Samsung or Android Phones

ما قبلا در مطلب حل مشکل قطع و وصل شدن و پریدن آنتن گوشی دو یا تک سیم کارت به برخی از دلایل این موضوع و رفع مساله آنتن ندادن گوشی و عدم برقراری تماس را بررسی کردیم اما نمایش ارور NOT REGISTERED ON NETWORK که اغلب در گوشی های سامسونگ شاهد آن هستیم یکی از همان مشکلات عجیب نظیر مشکل باز نشدن سایت ها در گوشی با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و… است که خوشبختانه با این خطا را از طریق تنظیمات گوشی های اندروید در ۵ مرحله قابل حل میباشد :

گام اول:

ابتدا وارد تنظیمات یا Settings شوید.

گام دوم:

گزینه Wireless and Networks یا Network connections را انتخاب کنید.

روی گزینه More networks و سپس Mobile Networks کلیک کنید. اگر گزینه Mobile Networks را در تنظیمات مشاهده نمی کنید روی More کلیک کرده و سپس Mobile networks را انتخاب کنید.

چطور مشکل not registered on network حل کنیم؟

گام چهارم:

حال گزینه Networks operators را انتخاب کنید.

چطور مشکل not registered on network حل کنیم؟

گام پنجم:

بعد از این که جستجو به اتمام رسید نام اپراتور خود را از میان نتایج موجود انتخاب نمایید.

اگر این راه جوابگو نبود مجددا روی گزینه More networks و سپس Mobile Networks کلیک کنید. Network mode را روی حالت WCDMA only قرار دهید و موبایل خود را یک بار خاموش و روشن کنید. سپس همین مراحل گفته شده را از گام دوم به بعد دوباره طی کنید.

تجربیات شما ؟

راهی که برای مشکل“not registered on the network”گوشی های اندروید معرفی شد در انواع گوشی ها نظیر گلکسی s5, s6, s7 و نوت ۲/۳/۴/۵/۶/۷ تست شده است و ۱۰۰ درصد در تمام مدل های سامسونگ کاربردی خواهد بود. با این حال اگر استفاده از این روش برای گوشی شما بی فایده بود و هنوز هم با پیغام عدم ثبت در شبکه رو به رو می شوید از بخش نظرات مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب