مطلب فعلی :

۶ روش رفع ارور An Unknown Network Error Has Occurred اینستاگرام

رفتن به بالا

۶ روش رفع ارور An Unknown Network Error Has Occurred اینستاگرام

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
رفع ارور An Unknown Network Error has Occurred اینستاگرام

۶ روش رفع ارور An Unknown Network Error Has Occurred اینستاگرام

An Unknown Network Error Has Occurred یکی از ارورهایی است که در برنامه محبوب اینستاگرام رخ می دهد. برنامه اینستاگرام یکی از راه های تعاملی ارتباط با دوستان و خانواده است. اما گاهی اوقات پیام های خطایی مانند “خطای شبکه ناشناخته رخ داده است” در آن ظاهر می شود. اگر یکی از کاربرانی هستید که با این خطا مواجه شده اید در این پست چند راه حل ارائه شده است که می توانید برای رفع ارور Unknown Network در اینستاگرام امتحان کنید.

آموزش حل مشکل An unknown network error has occurred اینستاگرام

How to Fix An Unknown Network Error Has Occurred Instagram Error

وقتی که شما قصد دارید وارد برنامه اینستاگرام شوید یک پیغام خطا با مضمون An unknown network error has occurred به شما نمایش داده می شود که به معنای این است که خطای شبکه نامشخص رخ داده است و تنها گزینه ای که برای انتخاب دارید دکمه OK است. این ارور می تواند به دلایل متعددی رخ دهد که در ادامه هر یک را بحث خواهیم کرد اما در بیشتر مواقع استفاده از برنامه تغییردهنده آی پی به مدت یک تا چند روز به حل این مشکل کمک خواهد کرد، بعد از چند روز برنامه به طور عادی به کار خود ادامه خواهد داد و دیگر شما نیازی به این برنامه ها ندارید. وارد کردن مجدد اطلاعات لاگین اینستاگرام را نیز از یاد نبرید.

آموزش حل مشکل اینستاگرام an unknown network error has occurred

حل مشکل نمایش پیغام An unknown error occurred در اینستاگرام

ریستارت کردن یکی از راه هایی است که برخی از مشکلات از جمله ارور unknown network در اینستاگرام را رفع می کندو برای ریستارت دستگاه خود قفل صفحه نمایش را باز کنید و دکمه پاور را فشار دهید تا یک کادر برای شما نمایش داده شود حالا از بین گزینه ها Power off را انتخاب کنید. منتظر بمانید تا دستگاه خاموش شود. ۱۰ ثانیه صبر کنید و دکمه پاور را فشار دهید تا دستگاه روشن شود. حالا بررسی کنید ببینید هنوز هم پیغام An unknown error occurred در اینستاگرام ظاهر می شود یا نه.

پیغام an unknown error occurred در اینستاگرام

تنظیمات نادرست شبکه علت خطای شبکه نامشخص در اینستاگرام

در بسیاری از مواقع خطای شبکه نامشخص در اینستاگرام به علت مشکل در وای فای است. مطمئن شوید که کانکشن اینترنت شما به درستی کار می کند و سرعت اینترنتتان خوب است چونکه کند بودن اینترنت یکی دیگر از علت های نمایش پیام unknown network است. شما می توانید از وای فای به دیتای موبایل خود سوئیچ کنید و سعی کنید کانکشن خود را ریستارت کنید. برای این کار به قسمت  General Management بروید و Reset Network settings را انتخاب کنید و دستورالعمل های نمایش داده را دنبال کنید. اگر از وای فای استفاده می کنید بهتر است روتر خود را ریستارت کنید. ۵ دقیقه روتر را خاموش کنید و بعد روشن کنید.

علت خطای شبکه نامشخص در اینستاگرام

راه حل مشکل اضافه کردن لینک تلگرام و اسنپچت به پروفایل اینستاگرام را مطالعه بفرمایید.

حل مشکل خطای شبکه نامشخصی رخ داد در اینستاگرام

پاک کردن کش و دیتا می توانید به حل خطای شبکه نامشخص کمک کند. برای این کار به تنظیمات گوشی خود بروید و بعد Apps را انتخاب کنید. از لیست برنامه ها اینستاگرام را پیدا کنید و آن را تپ کنید بعد دکمه پاک کردن کش و دیتا را انتخاب کنید. با این کار تمام اطلاعات شما پاک خواهد شد.

خطای شبکه نامشخصی رخ داد در اینستاگرام

علت ارور An error occurred در اینستاگرام

در بسیاری از مواقع تنظیم اشتباه تاریخ و ساعت می تواند باعث نمایش ارور an error occurred در اینستاگرام شود. بنابرایت به تنظیمات گوش خود بروید و تاریخ و ساعت را انتخاب کنید حالا گزینه Automatic Date and Time یا تاریخ و ساعت اتوماتیک را انتخاب کنید. حالا دوباره برنامه اینستاگرام را چک کنید و ببینید خطای an error occurred رخ می دهد یا نه.  به صورت دستی تاریخ را به ۴ سال آینده تنظیم کنید و دوباره برنامه اینستاگرام را چک کنید.

ارور an error occurred در اینستاگرام

اگر هنگام ورود به اینستاگرام از برنامه بیرون می پرید می توانید از ۷ روش حل مشکل بیرون پریدن و متوقف شدن اینستاگرام استفاده کنید.

آپدیت برنامه جهت رفع ارور An unknown error occurred در برنامه اینستاگرام

یکی از علت های دیگر نمایش خطای an unknown error occurred به آپدیت نبودن برنامه اینستاگرام بر می گردد. اگر نسخه آپدیت شده را ندارید باید برای بروزرسانی برنامه اینستاگرام خود اقدام کنید. اگر هیچ آپدیتی در دسترس نیست برنامه را حذف کنید و دوباره نصب کنید.

علت رفع ارور an unknown error occurred

تنظیم APN برای رفع مشکل وصل نشدن و خطای شبکه نامشخص در اینستاگرام

اگر نمی توانید به اینستاگرام وصل شوید به تنظیمات گوشی خود بروید و Mobile data یا دیتای موبایل خود را انتخاب کنید. نام Access point را انتخاب کنید و APN settings را تپ کنید. IPv4/IPv6 را انتخاب کنید همچنین پروتکل رومینگ APN را به IPv4/IPv6 تنظیم کنید. حامل خود را به LTE ست کنید و تغییرات را ذخیره کنید. یتای موبایل خود را خاموش کنید و تمام برنامه هایی که در بک گراند اجرا می شوند را ببندید. اینترنت خود را فعال کنید و سعی کنید وارد اینستاگام شوید.

مشکل وصل نشدن اینستاگرام

اگر باز هم مشکل ورود به شبکه شما حل نشده است می توانید از ۱۴ روش حل مشکل ورود به اینستاگرام و باز نشدن اکانت شما استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امیدواریم پست امروز کلاسیک وب برایتان کاربردی بوده باشد و توانسته باشید مشکل ورود به اینستاگرام خود را حل کنید، اگر روش دیگری میشناسید در بخش دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب