مطلب فعلی :

۶ روش فهمیدن شماره حساب متصل به کارت بانکی

رفتن به بالا

۶ روش فهمیدن شماره حساب متصل به کارت بانکی

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
فهمیدن شماره حساب متصل به کارت بانکی

۶ روش فهمیدن شماره حساب متصل به کارت بانکی

دیگر از زمانی که برای انجام کوچکترین کارهای مالی خود باید به بانک ها مراجعه می کردیم و دقایق طولانی در صف منتظر می ماندیم گذشته است. امروزه با استفاده از انواع کارت های بانکی و نیز از طریق سایت اینترنتی هر بانک می توان به راحتی و بدون مراجعه حضوری به خدمات مد نظر خود دسترسی پیدا کرد. اما همین موضوع که اکثر کارهای بانکی با به خاطر سپردن شماره روی کارت های بانکی قابل انجام است خیلی از اوقات باعث فراموش شدن شماره حساب متصل به کارت می شود. در این مطلب کلاسیک وب می خواهیم به روش های یافتن شماره حساب از روی شماره کارت بدون مراجعه حضوری به بانک ها بپردازیم.

چگونه شماره حساب کارت بانکی را بدست آوریم؟

How to Get Bank Account Number from Credit Card Number

پیش از این در کلاسیک وب به آموزش کامل گرفتن رمز دوم کارت بانکی و تغییر رمز از طریق اینترنت و نیز آموزش ۸ روش کارت به کارت بانکی پرداخته شده است. در همین راستا در این مطلب قصد داریم به آموزش روش های مختلف فهمیدن شماره حساب متصل به کارت بپردازیم.

دریافت شماره حساب متصل به کارت بانک از طریق خودپرداز بانک

شماره حساب به کارت پاسارگاد ، کشاورزی و...

در این روش دریافت شماره حساب از روی شماره کارت صادرات ، بانک مسکن و.. حتما باید به خودپردازی مراجعه کنید که متعلق به بانکی باشد که در آن حساب دارید. شما می توانید از طریق خودپرداز بانک مورد نظر خود یک رسید از موجودی کنونی دریافت کنید. اگر دقت کنید در بالای برگه صورتحساب، شماره حساب خود را خواهید دید.

تبدیل شماره کارت به شماره حساب از طریق تلفنبانک

همه بانک ها شماره تلفن هایی دارند که از طریق آن می توان با اپراتور ارتباط برقرار کرد و به راحتی پس از اعلام شماره روی کارت بانکی به شماره حساب دسترسی پیدا نمود. مثلا برای تبدیل شماره کارت به شماره حساب بانک ملت با این روش می توانید با شماره ۸۱۳۲-۰۲۱ تماس برقرار نمایید.

یافتن شماره حساب با استفاده از اپلیکیشن بانک

دریافت شماره حساب از روی شماره کارت صادرات ، بانک مسکن و...

امروزه تقریبا همه بانک ها اپلیکیشن هایی را جهت ارتباط بیشتر با مشتریان خود از طریق تلفن های همراه هوشمند توسعه داده اند. در این اپلیکیشن ها می توانید انواع خدمات مدنظرتان نظیر استعلام موجودی انتقال وجه، تغییر رمز و دیگر کارها را انجام دهید. یافتن شماره حساب از روی شماره کارت نیز یکی دیگر از خدماتی است که معمولا در همه این اپلیکیشن ها در اختیار کاربران قرار گرفته است.

پیدا کردن شماره حساب متصل به کارت بانک ملی

آن دسته از مشتریان بانک ملی که دارای کارت بانکی هستند و البته رمز دوم را برای این کارت فعال کرده اند نیز می توانند از طریق وبسایت این بانک شماره حساب خود را دریافت کنند. بدین شکل که ابتدا به منوی انتقال وجه رفته و پس از تعیین مبلغی (حتی ۱۰۰ ریال)، شماره کارت خود را به عنوان مقصد وارد کنند. در مرحله بعد و قبل از نهایی کردن این انتقال می توانید شماره حساب خود را مشاهده نمایید.

جهت پیشگیری از هک حساب های بانکی خود مطلب آموزش کامل جلوگیری از هک حساب بانکی : روش ورود به حساب بانکی را مطالعه کنید.

دریافت شماره حساب از روی شماره کارت برای مشتریان بانک تجارت

تبدیل شماره حساب به کارت بانک شهر

این دسته از مشتریان باید در صورت داشتن رمز دوم می توانند شماره حساب خود را از طریق سایت بانک تجارت دریافت کنند. به این صورت که شماره کارت و رمز عبور و نیز دیگر اطلاعات خواسته شده را وارد می نمایند. سپس با کلیک بر روی دکمه تایید می توانند شماره حساب مورد نظر خود را مشاهده کنند.

دریافت شماره حساب از شماره کارت در سایت بانک شهر

دریافت شماره حساب از روی شماره کارت

برای پیدا کردن شماره حسابی که در بانک شهر دارید کافیست به سایت بانک شهر رفته و شماره کارت یا سپرده خود را وارد نمایید. سپس سیستم، آن را خوانده و شماره حساب را پس از مدت کوتاهی نمایش خواهد داد. این کار حتی به صورت برعکس هم قابل انجام است. یعنی می توانید تبدیل شماره حساب به کارت بانک شهر را نیز در این صفحه انجام دهید.

جهت آشنایی با حساب پرفکت مانی می توانید به مطلب آموزش کامل تصویری ساخت حساب پرفکت مانی (Perfect Money) در کلاسیک وب مراجعه نمایید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امیدواریم پست امروز برای شما کاربردی بوده باشد و به کمک روش هایی که به شما آموزش دادیم موفق به دریافت شماره حساب از روی شماره کارت بانک پاسارگاد ، کشاورزی و…شده باشید. نظرات و پیشنهادات خود را درباره این مطلب در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب