مطلب فعلی :

۸ روش استعلام کارت هوشمند راننده و سلامتی آن به صورت آنلاین و با برنامه

رفتن به بالا

۸ روش استعلام کارت هوشمند راننده و سلامتی آن به صورت آنلاین و با برنامه

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

آموزش

مجله اینترنتی دانستنی ها
8 روش استعلام کارت هوشمند راننده و سلامتی آن به صورت آنلاین و با برنامه

۸ روش استعلام کارت هوشمند راننده و سلامتی آن به صورت آنلاین و با برنامه

دیگر نیازی نیست برای استعلام کارت هوشمند رانندگی 🚕 ، سلامت راننده و… به جای خاصی مراجعه کنید. کافی است از گوشی یا کامپیوتر خود برای انجام این کارها استفاده کنید. در این مطلب از کلاسیک وب ۸ روش استعلام کارت هوشمند راننده و سلامتی آن به صورت آنلاین و با برنامه را آموزش می‌دهیم.

آموزش سریع استعلام کارت هوشمند راننده

?How to Use Online Services for Checking Driver’s Smart Card

با استفاده از سامانه و برنامه‌های مخصوص استعلام کارت هوشمند راننده و… می‌توانید به سادگی، در هر زمان و هر کجا، کارت موردنظر خود را استعلام کنید. در این مطلب از کلاسیک وب نحوه استعلام کارت هوشمند رانندگان باری با کد ملی و… را آموزش می‌دهیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

نحوه استفاده از سیستم جامع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای

برای استفاده از سیستم جامع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، وارد این سایت شوید. می‌توانید برای استفاده راحت‌تر از این سامانه در بخش «ورود به سیستم» در آن ثبت نام کنید.

استعلام کارت سلامت رانندگان

در بخش پایین‌تر این صفحه می‌توانید قسمت استعلام های الکترونیک را مشاهده کنید. در این بخش می‌توانید روی گزینه موردنظر خود کلیک کنید. در ادامه نحوه استفاده از هر قسمت را توضیح می‌دهیم.

نحوه استعلام کارت سلامت رانندگان

برای استعلام کارت سلامت رانندگان وارد سایت سیستم جامع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شوید. سپس کد ملی خود را وارد کنید. در مرحله بعد، کلید امنیتی را وارد کنید. سپس روی جستجو بزنید. صبر کنید تا کارت برای شما نمایش داده شود.

نحوه استعلام کارت سلامت رانندگان

با کلیک روی دکمه «چاپ» می توانید کارت را ذخیره و چاپ کنید.

استعلام کارت سلامت رانندگان

نحوه استعلام کارت هوشمند راننده

برای استعلام کارت هوشمند راننده با کد ملی، وارد سایت سیستم جامع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شوید. سپس وارد بخش استعلام کارت هوشمند رانندگان شوید. روی سربرگ استعلام کارت هوشمند راننده بزنید. حال باید حداقل دو مورد از آیتم‌های جستجو را پر کنید. نکته بعدی این است که می‌توانید فقط یکی از آیتم‌های شماره پرونده و شماره شناسنامه را پر کنید و نیاز به پر کردن هر دو نیست.

یکی از موارد گفته شده را پر کنید. سپس کد ملی و شماره موبایل خود را وارد کنید. حال کد امنیتی را وارد کنید. سپس روی “جستجو” بزنید.

استعلام کارت هوشمند راننده

نحوه استعلام کارت هوشمند راننده گان باری

برای استعلام کارت هوشمند ناوگان باری کادر VIN و موبایل مالک را پر کنید. سپس یکی از موارد شماره هوشمند، شماره پلاک یا شماره پرونده را پر کنید. سپس کد امنیتی را پر کنید و روی “جستجو” بزنید تا کارت به شما نمایش داده شود.

استعلام کارت هوشمند راننده

برای یادگیری دریافت کد پستی از روی آدرس، مطلب جستجوی کد پستی از روی نقشه و آدرس را مطالعه کنید.

نحوه استعلام کارت هوشمند راننده مسافری

برای استعلام کارت هوشمند راننده مسافربری کادر VIN و موبایل مالک را باید حتما پر کنید. سپس یکی از موارد شماره هوشمند، شماره پلاک یا شماره پرونده را پر کنید. سپس کد امنیتی را پر کنید و روی “جستجو” بزنید تا کارت به شما نمایش داده شود.

استعلام کارت هوشمند راننده مسافری

نحوه استفاده از سیستم استعلام کارت هوشمند رانندگان باری و… و ویرایش نیمه یدک‌ها

برای استعلام و ویرایش نیمه یدک ها، شماره پرونده، شماره کارت یا شماره پلاک را وارد کنید. سپس کادر شماره موبایل را حتما پر کنید. حال کد امنیتی را وارد کنید. سپس روی دکمه جستجو بزنید.

استعلام کارت هوشمند راننده مسافری

در صورت وجود پرسش یا مشکل روی دکمه سبز «ثبت پرسش یا مشکل» بزنید و آن را مطرح کنید.

نحوه استعلام کارت هوشمند راننده باری و… با پیامک

روش دیگر استعلام کارت هوشمند رانندگی این است که شماره کارت هوشمند خود را به شماره ۳۰۰۰۱۴۱ پیامک کنید. سپس صبر کنید تا اطلاعات لازم از طریق پیامک برای شما ارسال شود.

برای یادگیری نحوه پیگیری کارت سوخت، مطلب ۵ روش پیگیری کارت سوخت را مطالعه کنید.

نرم افزار استعلام کارت هوشمند راننده «آسان بار رانندگان»

برای استفاده از نرم افزار استعلام کارت هوشمند راننده آسان بار رانندگان، ابتدا آن را دانلود و نصب کنید. برنامه را باز کنید. روی گزینه آسان پرداخت بزنید.

سپس گزینه استعلام کارت هوشمند را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید اطلاعات لازم را وارد کنید و کارت خود را استعلام کنید.

نرم افزار استعلام کارت هوشمند راننده

از این برنامه برای استعلام موارد دیگر هم می توانید استفاده کنید.

نرم افزار سازمان راهداری استعلام کارت هوشمند و کارت سلامت

روش دیگر برای استعلام گرفتن کارت سلامت، کارت هوشمند راننده و… این است که از برنامه استعلام کارت صحت سلامت رانندگان استفاده کنید. این برنامه را دانلود و نصب کنید. سپس برنامه را باز کنید. اطلاعات لازم را وارد کنید. در واقع باید کد ملی خود را وارد کنید.

سازمان راهداری استعلام کارت هوشمند

روی دکمه تیک آبی بزنید و صبر کنید تا کارت نمایش داده شود.

سازمان راهداری استعلام کارت هوشمند

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از کلاسیک وب روش های استعلام کارت هوشمند راننده اتوبوس و… را آموزش دادیم. شما از کدام روش برای استعلام کارت خود استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

  • نوشته admin
  • 1 سال قبل
  • بدون دیدگاه
  • آموزش

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب