مطلب فعلی :

۸ سرویس برای ساخت سریع آدرس فیک یا جعلی برای اپل آیدی ، پی پال و..

رفتن به بالا

۸ سرویس برای ساخت سریع آدرس فیک یا جعلی برای اپل آیدی ، پی پال و..

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
8 سرویس برای ساخت سریع آدرس فیک یا جعلی برای اپل آیدی ، پی پال و..

۸ سرویس برای ساخت سریع آدرس فیک یا جعلی برای اپل آیدی ، پی پال و..

آیا نیاز دارید تا برای ساخت اکانت یا کار خود از یک آدرس جعلی 📍 استفاده کنید و اطلاعات اصلی و واقعی خود را در امنیت نگه دارید؟ شما میتوانید این کار را با سرویس های مختلف ساخت آدرس جعلی خارج از کشور انجام دهید. در این مطلب از کلاسیک وب به معرفی ۸ سرویس برای ساخت سریع آدرس فیک یا جعلی برای اپل آیدی ، پی پال و.. میپردازیم.

ساخت آدرس جعلی برای اپل آیدی و..

Best Online Fake Address Generator

گاهی ممکن است به دلایل مختلفی شما نخواهید از آدرس و یا اطلاعات شخصی و واقعی خود استفاده کنید. در این زمان میتوانید با استفاده از سرویس های مختلف آدرس رندوم و جعلی برای خود بسازید. سرویس های مختلفی هستند که در ساخت آدرس فیک آمریکا برای اپل آیدی و… به شما کمک میکنند. در ادامه به معرفی چند سایت برای ساخت آدرس فیک برای اپل آیدی و… میپردازیم.

پیدا کردن آدرس جعلی ترکیه و… با Fake Person Generator

سرویس Fake person generator به صورت تصادفی آدرس آمریکا برای اپل آیدی و… ایجاد میکند. این ابزار با ساخت آدرس جعلی میتواند از اطلاعات اصلی شما محافظت کند. به غیر از آمریکا میتواند آدرس جعلی سایر کشور ها را نیز در اختیار شما قرار دهید. اگر میخواهید آدرس شما آدرس خاصی باشد یا از کد پستی خاصی استفاده شود، میتوانید یک شهر، کد پستی و… وارد کنید تا آدرسی که برای شما ایجاد میکند طبق خواسته شما باشد. آدرس هایی که توسط Fake person generator ساخته میشود اگر چه در فرمت صحیحی قرار دارند، اما واقعی نیستند. برای ساخت آدرس جعلی در این سایت سه گزینه ایالت یا State، شهر یا City و Zipcode یا کد پستی وجود دارد. این سه گزینه در حالت عادی روی Random قرار دارند. اگر میخواهید آن ها را تنظیم کنید و در آخر روی Generat کلیک کنید.

آدرس فیک برای اپل آیدی

Fakexy سایت ساخت آدرس جعلی انگلستان، آلمان و…

سایت آدرس فیک آلمان و… Fakexy رابط کاربری بسیار ساده ای دارد. در این سرویس برای ساخت آدرس جعلی نیازی نیست کاری انجام دهید. زمانی که سایت را باز میکنید، Fakexy به صورت خودکار یک آدرس جعلی در اختیار شما قرار میدهد. اگر دوست دارید آدرس تغییر کند، میتوانید یک بار صفحه را رفرش کنید. بعد از رفرش شدن صفحه یک آدرس جدید برای شما قرار میگیرد. در منو بالای این سایت نیز انواع مختلف آدرس را میتوانید مشاهده کنید که با انتخاب هر تب آدرس های مرتبط با آن را میتوانید مشاهده کنید.

ادرس فیک هلند

استفاده از Fake Address Copy برای ساخت آدرس فیک اوکراین و…

سایت Fake address copy نیز مانند سایت قبلی نیاز به انجام کار خاصی ندارد. زمانی که شما سایت را باز میکنید در کادر Address آدرس را میتوانید مشاهده کنید و در کادر پایینی آن یعنی Zipcode، کد پستی جعلی به شما نشان داده میشود. قبل از کلمه Address و Zipcode نام کشوری که در حال ساخت آدرس جعلی هست را نشان میدهد. برای تغییر کشور میتوانید صفحه را به سمت پایین بکشید و در بخش More Country Address یک کشور دیگر را انتخاب کنید.

آدرس فیک آمریکا برای اپل آیدی

نحوه ساخت آدرس فیک ترکیه و سایر کشور ها با سایت US Address Generator

US Address Generator یکی دیگر از سرویس هایی است که شما میتوانید برای ساخت آدرس فیک هلند و… از آن استفاده کنید. آدرس های جعلی که توسط US Address Generator ساخته میشود به صورت رندوم هستند. برای ساخت آدرس با استفاده از این سایت ابتدا باید از منو کشویی بالای صفحه منطقه و کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس در بخش …Showing Results of میتوانید آدرس، شماره تماس، کد پستی و… که جعلی هستند را مشاهده کنید.

شماره تلفن آمریکا برای اپل آیدی

ساخت شماره تامین اجتماعی فیک امریکا و… با Fake Name Generator

Fake Name Generator یکی از کاملترین سرویس هایی است که اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار میدهد. این یعنی Fake Name Generator به غیر از آدرس برای شما یک نام، اطلاعات تماس، اطلاعات تولد، اطلاعات اینترنتی مانند ایمیل و… را در اختیار شما قرار میدهد. بنابر این برای ساخت شماره تلفن آمریکا برای اپل آیدی و… میتوانید از این سایت استفاده کنید. برای شروع با این سایت بعد از باز کردن آن در بخش Gender میتوانید جنسیت مورد نظر خود را انتخاب کنید. در بخش Name set میتوانید مشخص کنید نام شما برای چه کشوری باشد و در قسمت آخر یعنی Country کشور مورد نظر را میتوانید مشخص کنید. بعد از ساخته شدن اطلاعات میتوانید در بخش Phone، شماره تلفن برای اپل آیدی که ساخته شده را مشاهده کنید.

آدرس کالیفرنیا برای ساخت اپل آیدی

نحوه ساخت آدرس فیک برای پی پال با استفاده از سایت Fake Detail

سایت ساخت آدرس فیک امارات و… Fake Detail به شما این امکان را میدهد تا آدرس خود را دقیقتر بسازید. به عنوان مثال زمانی که شما سایت را باز میکنید در بخش Select Country، میتوانید کشور مورد نظر را انتخاب کنید. در بخش City شهر و در بخش Zip Code میتوانید مشخص کنید با چه کد پستی آدرس شما ساخته شود. همچنین میتوانید تمام بخش ها به غیر از Select Country را خالی بگذارید. در سمت Select Country حتما باید نام یک کشور را انتخاب کنید. در آخر روی Generate Address کلیک کنید تا آدرس شما ساخته شود.

ساخت آدرس جعلی خارج از کشور

Editpad ابزار تولید آدرس جعلی هلند و سایر کشور ها

Editpad این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا با انتخاب یک کشور یک آدرس جعلی در آن کشور برای شما ساخته شود تا شما بتوانید از آن استفاده کنید. زمانی که سایت Editpad را باز میکنید، باید با انتخاب پرچم یکی از کشور ها، کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید. در آخر Generate را انتخاب کنید تا آدرس شما ساخته شود.

شماره تامین اجتماعی فیک امریکا

ساخت آدرس جعلی آمریکا و… با Duplichecker

Duplichecker به شما کمک میکند برای هر کشوری که میخواهید آدرس جعلی بسازید و از آن برای ساخت آدرس جعلی اپل ایدی و… استفاده کنید. کار با این سایت بسیار راحت است. برای ساخت آدرس جعلی با Duplichecker، ابتدا صفحه را به سمت پایین بکشید. در بخش Country/Language نام کشور، در بخش City شهر و در بخش Zip Code، کد پستی مورد نظر را انتخاب و روی Generate Address کلیک کنید. دو قسمت آخر یعنی Zip Code و City را نیز میتوانید خالی بگذارید.

ادرس فیک المان

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز راجع به سرویس های ساخت آدرس فیک فرانسه و سایر کشور ها صحبت کردیم. آیا شما توانستید از روش های بالا برای ساخت آدرس کالیفرنیا  و.. به صورت جعلی استفاده کنید؟ شما میتوانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه ساخت ادرس فیک اپل ایدی امریکا و سایر کشور ها را در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب