مطلب فعلی :

۸ سرویس برتر تولید پسورد آنلاین قوی دلخواه و تصادفی

رفتن به بالا

۸ سرویس برتر تولید پسورد آنلاین قوی دلخواه و تصادفی

نوشته admin

1 سال قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
تولید پسورد آنلاین قوی دلخواه و تصادفی

۸ سرویس برتر تولید پسورد آنلاین قوی دلخواه و تصادفی

ساخت پسورد شاید امری ساده و پیش پا افتاده باشد؛ اما با گسترش بدافزار ها و شیوه های جدید هک کردن پسورد، ساخت رمز عبور یا پسورد قوی اهمیت بیشتری برای جلوگیری از هک شدن پیدا کرده است. یکی از راه های ساخت پسوردهای ایمن و قوی که امکان هک شدن را کاهش می دهند، ساخت پسورد به صورت آنلاین است. به همین جهت در ادامه با ابزارهای رایگان و آنلاین تولید پسورد قوی تر آشنا خواهید شد.

سرویس های آنلاین ساخت و ایجاد پسورد تصادفی و قوی

Free secure online password generator to create random passwords

نمایش پسوردهای دایره و ستاره ای با توجه به اینکه این روزها بسیار در نرم افزار و سایت ها استفاده میشود اما همچنان همان طور که قبلا نیز به آن در کلاسیک وب اشاره کردیم قابل مشاهده و دسترسی هستند ، از این رو پیشنهاد میکنیم حتما از پسورد های قوی و مطمئن استفاده کنید تا خطر دسترسی به اطلاعات را کاهش دهید برای اینکار میتوانید از سرویس های آنلاین ساخت پسورد های تصادفی، قوی و ایمن استفاده کنید.

ساخت پسورد آنلاین با استفاده از سرویس LastPass

LastPass سرویس آنلاین رایگان برای ساخت پسورد های پیچیده تر و قوی تر می باشد. گزینه های مختلفی در این سرویس پیش بینی شده است که با تنظیم آن ها می توانید شکل پسوردی که ساخته میشود را تعیین کنید. LastPass  قادر است پسوردهایی تا ۹۹ کاراکتر بسازد که امکان شخصی سازی نوع و تعداد کاراکترها وجود دارد. همچنین می توانید پسوردهایی با قابلیت تلفظ ساده تری را بسازید که البته توصیه نمیشود.

سرویس ها آنلاین ساخت پسورد تصادفی و قوی

ایجاد گذرواژه قوی با استفاده از سرویس MSD Services

سرویس دیگری که قابلیت های خیلی بیشتر و پیشرفته تری را برای تنظیم پسورد نسبت به LastPass  در اختیار شما قرار می دهد، MSD Services می باشد. می توانید قبل از ساخت پسورد مشخص کنید که ساخت رمز عبور با استفاده از کاراکتر های انگلیسی بزرگ، کوچک، سمبل ها و …ایجاد شود. با MSD Services می توانید پسوردهایی تا ۲۵۵ کارکاتر بسازید.

سرویس ها آنلاین ساخت پسورد تصادفی و قوی

تولید رمز عبور آنلاین با استفاده از سرویس Password generator

این سرویس امکاناتی مشابه با MSD Services برای ساخت پسورد آنلاین دارد و حداکثر تعداد کاراکترهای ممکن برای هر پسورد با استفاده از این برنامه ۲۰۴۸ است. برخی از برنامه ها و سرویس ها محدودیت کاراکتر برای ایجاد پسورد دارند؛ لذا توصیه می کنیم که برای استفاده از password generator،  به تعداد کاراکترهایی که تعیین می کنید دقت کنید.

سرویس ها آنلاین ساخت پسورد تصادفی و قوی

ساخت رمز قوی آنلاین با استفاده از سرویس Dashlane

با سرویس Dashlane قادر خواهید بود پسوردهای ایمنی بین ۴ تا ۲۹ کاراکتر ایجاد کنید و حتی می توانید تعیین کنید که قابل تلفظ و ساده باشند یا این که از کاراکترهای خاصی در آن ها استفاده شود.

سرویس ها آنلاین ساخت پسورد تصادفی و قوی

ساخت پسورد لیست با استفاده از سرویس Maord

Maord  نسبت به سایر ابزارهای رایگان امکانات پیچیده تری دارد. با استفاده از این سرویس می توانید متن های معولی را به MD5 hash رمزنگاری کنید. می توانید بین ۴ تا ۶۴ کاراکتر را  در این سرویس تعیین کنید که حاوی کاراکتر، سمبل، عدد و …باشدو نهایتا پسوردهای ساخته شده خود را  به صورت CSV از سرویس آنلاین Maord دریافت کنید.

سرویس ها آنلاین ساخت پسورد تصادفی و قوی

تولید پسورد قوی تصادفی با استفاده از سرویس Pass Creator

با ابزار آنلاین Pass Creator می توانید پسوردهای ساده و قابل تلفظ ایجاد کنید یا با تنظیم ۷ قابلیت موجود در این سرویس، پسوردهای پیچیده تری را به صورت تصادفی دریافت کنید و در صورت نیاز با آشنایی با بهترین مکان ها جهت نگهداری یوزرنیم و پسوردها، از افشا شدن آن جلوگیری کنید.

سرویس های آنلاین ساخت پسورد تصادفی و قوی

ساخت پسورد رندم قوی توسط سرویس آنلاین Random Password Generator

Random Password Generator یک سرویس رایگان برای ساخت پسورد ها به صورت رندم میباشد که محیط ساده و کاربرپسندی نیز دارد و بلافاصله پس از ورود به سایت پسورد تصادفی را در دو حالت عادی و با امنیت بیشتر در اختیار شما میگذارد.

Random Password Generator

ایجاد پسورد آنلاین با سرویس Online Password Generator

با استفاده از سرویس Online Password Generator می توانید نوع کاراکترهای پسورد را انتخاب کنید و به علاوه سطح تلفظ را از جهت سختی و آسانی تنظیم کنید. اگر می خواهید پسورد به ساده ترین شکل تعیین شود و قابل تلفظ باشد، از قسمت تنظیمات پیشرفته گزینه pronouncing را روی normal تنظیم کنید.

سرویس ها آنلاین ساخت پسورد تصادفی و قوی

تجربه و نظر شما ؟

در صورتی که برای ساخت پسورد آنلاین سرویس های دیگری را تجربه کرده اید، نظر خود را با ما در میان بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب