مطلب فعلی :

Endorse در لینکدین چیست و چه کاربردی دارد؟

رفتن به بالا

Endorse در لینکدین چیست و چه کاربردی دارد؟

نوشته admin

9 ماه قبل

بدون دیدگاه

معرفی سرویس

مجله اینترنتی دانستنی ها
Endorse در لینکدین چیست و چه کاربردی دارد؟

Endorse در لینکدین چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که میدانید شما در لینکدین 💼 میتوانید مهارت های مختلفی را در پروفایل خود قرار دهید. قرار دادن مهارت در بیو لینکدین به تنهایی ممکن است برای شما کاربردی نداشته باشد، اما با این حال با استفاده از قابلیت Endorse  میتوانید مهارت های خود را مهم کنید و ارزش آن ها افزایش دهید. در این مطلب از کلاسیک وب به این سوال پاسخ میدهیم که Endorse در لینکدین چیست و چه کاربردی دارد؟ همچنین نحوه دریافت آن را نیز بررسی خواهیم کرد.

نحوه کار با Endorse پروفایل لینکدین

?How to Give And Request for LinkedIn Endorsements

اگر شما در لینکدین اکانت دارید و مهارت های خود را به این برنامه اضافه کردید تا کارفرمایان مختلف بتوانند مهارت های شما را ببینند احتمالا نام Endorse را شنیده اید. در صورتی که میخواهید افراد مختلف بهتر و زودتر مهارت های شما را قبول کنند، میتوانید از Endorse استفاده کنید. در ادامه به معنی Endorse در لینکدین میپردازیم.

Endorse در لینکدین چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که میدانید در لینکدین شما میتوانید مهارت های مختلف خود را در قسمت بیو قرار دهید. با این کار افراد مختلف میتوانند مهارت های شما را ببینند. به غیر از مهارت های خود شما میتوانید تاییدیه هایی که مهارت های شما را تایید میکنند بارگذاری کنید. به این تائیدیه ها Endorsement میگویند و باعث افزایش اعتبار اکانت و مهارت های شما میشود. Endorse در لینکدین باعث نشان دادن نقاط قوت شما به کارفرمایان است. در صورتی که شما از لینکدین برای درخواست و جستجوی کار استفاده میکنید این گزینه برای شما بسیار میتواند مفید باشد.

نحوه تکمیل پروفایل لینکدین و اضافه کردن مهارت های خود به این برنامه

قبل از تاییدیه گرفتن برای مهارت های خود شما باید در بخش Skills مهارت های خود را قرار دهید. برای این کار وارد قسمت Edit Profile شوید. در صفحه بعد در سمت راست صفحه زیر بخش Recommended for you روی گزینه Skills کلیک کنید.

Endorse در لینکدین چیست

در صورتی که بخش Skills را در بیو لینکدین خود ندارید میتوانید در بیو خود روی Add section کلیک کنید. سپس Skills را انتخاب کنید. در آخر برای ذخیره تغییرات روی Save کلیک کنید.

نحوه تکمیل پروفایل لینکدین

حالا در بخش Skills مهارت های مورد نظر را در کادر صفحه باز شده تایپ کنید. با تایپ کردن هر مهارت سایر مهارت های مرتبط نیز به شما نشان داده میشود. بعد از انتخاب مهارت مورد نظر روی Add کلیک کنید. شما میتوانید حداکثر ۵۰ مهارت را در این بخش وارد کنید.

نحوه کار با Endorse پروفایل لینکدین

اکنون افراد مختلف میتوانند وارد اکانت لینکدین شما شوند و کنار مهارت هایی که قرار دادید برای تایید روی Endorse کلیک کنند. تعداد تاییدیه های هر مهارت کنار آن نوشته میشود. همچنین مهارت های شما به ترتیب از بیشترین Endorse تا کمترین Endorse مرتب میشود.

Endorsement چیست

زمانی که شخصی شما را تایید میکند یک نوتیفیکیشن مبنی بر اینکه شخصی شما را تایید کرده به شما نشان داده میشود. زمانی که شما روی Add to Profile کلیک کنید به پروفایل شما اضافه میشود.

چگونه در لینکدین دیده شویم

در صورتی که شخصی برای مهارت اشتباهی شما را تایید کرده برای رد تایید او میتوانید روی Skip کلیک کنید.

نحوه تکمیل پروفایل لینکدین

اگر یکی از مهارت های شما تاییدیه های اشتباه زیادی گرفت میتوانید در بخش Skills & Expertise روی Edit و بعد Manage Endorsements کلیک کنید. در آخر در لیست Show/hide تیک افراد که به اشتباه تایید کردند را غیر فعال کنید. اکنون تعداد تاییدیه های فعالیت مورد نظر کاهش پیدا میکند.

معنی Endorse در لینکدین

چگونه در لینکدین دیده شویم؟ با گرفتن تاییدیه یا Endorsement در لینکدین

بعد از ایجاد لیست مهارت های خود سایر افراد میتوانند مهارت های شما را تایید کنند و Endorse مهارت های خود را افزایش دهید. برای این کار میتوانید شما مهارت های همکاران خود را در لینکدین تایید کنید، آن ها نیز به صورت متقابل شما را تایید میکنند. همچنین میتوانید یک متن درخواست تهیه و تنظیم کنید و آن را برای افراد مهم، همکار و… ارسال کنید تا آن ها به اکانت شما مراجعه کنند و مهارت های شما را تایید کنند.

تایید کردن سایر افراد در لینکدین

همانطور که شما میتوانید برای مهارت های خود در لینکدین تاییدیه بگیرید، شما میتوانید سایر افراد را نیز تایید یا Endorse کنید. با این کار مهارت های شخص مقابل را تایید میکنید. برای این کار میتوانید صفحه شخص مورد نظر را در لینکدین باز کنید. در بخش Skills کنار مهارتی که میخواهید تایید کنید روی Endorse کلیک کنید.

تفاوت Recommendations با Endorsements چیست؟

زمانی که شما در بیو خود بخش Recommendations یا توصیه ها را مشاهده کنید شاید فکر کنید با تاییدیه ها یکی است، اما این دو بخش با هم تفاوت هایی دارند. همانطور که گفته شد Endorsements تاییدیه هایی است که همکاران و… برای فعالیت های شما میگذارند. با این حال برخی از افراد میتوانند یک متن کوتاه برای یک مهارت شما به صورت توصیه قرار دهند. این توصیه Recommendations نام دارد. در صورتی که از یک شخص مهم بتوانید بخواهید Recommendations برای شما بنویسد ارزش بیشتری نسیت به تاییدیه یا Endorsements برای مهارت شما دارد.

 

چگونه در لینکدین دیده شویم

زمانی که شخصی برای شما Recommendations مینویسد نوتیفیکیشن آن برای شما ارسال میشود. برای قرار گرفتن توصیه در اکانت خود روی Add to profile کلیک کنید.

Endorse در لینکدین

 

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مطلب امروز به این سوال پاسخ دادیم که Endorsement چیست و چگونه میتوان آن را برای مهارت های وارد شده دریافت کرد. آیا شما توانستید برای مهارت های خود تاییدیه بگیرید؟ شما میتوانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه Endorse در لینکدین را در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

آخرین مطالب